Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az, hogy a lovam...

Miért van az, hogy a lovam lustább terepen mint pályán?

Figyelt kérdés
Visszafelé mondjuk menne de elfele...Én úgy képzelem el, hogy tök könnyen megy egy ló terepen meg száguldunk meg hasonló. Igen ez van. Szinte kontroll nélkül száguldunk ha többen vagyunk. De ha csak egyedül vagyok a lovammal akkor meg indulni se akar. Az meg milyen már, hogy terepen csipkedni kell pálcával... Olyan lehangoló néha. Ki akarom vinni egy kicsit edzés után sétálgatni, erre mint aki nem is élvezi az egészet. Mit lehetne tenni, hogy jól menjen terepen??

2012. júl. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
többet járjál vele ki, az én lovam mondjuk eszetlen, tehát őt nem lehet hajtani mint a veszedelem, mert a végén nyakát töri, de mondjuk lehet, hogy terepen unatkozna, a pályán meg nem unatkozik
2012. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy unatkozhat egy ló terepen mikor annyi inger éri és olyan változatos a táj, na meg nem kell körbe-körbe menni egy zárt helyen. Bár mondjuk mi pályán is ritkán megyünk egész kört. :) Köszi a tanácsod, akkor többet járunk majd ki :)
2012. júl. 11. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
az én lovam megunta a terepet, pályán legalább volt dolga is, ugyanis ott váltogattam az iramot, lovardai alakzatokat mentünk tehát nem unatkozott.
2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán szoktam vele terepre járni.
2012. júl. 11. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor a sík terep miatt unja a fejét gyakrabban menj ki vele és egy idő után alig fogja várni, hogy kimehessetek terepre
2012. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :))
2012. júl. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!