Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá anyuékat? :D

Hogy vegyem rá anyuékat? :D

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem anyáékkal hogy milyen jó lenne ha a kutyám mellé vennénk egy olyan magasságú pónit..:D az mondták hogy tényleg milyen jó lenne, őt is sétáltatnám meg minde(de szerintem csak vicceltek..:s)...xd:D de én tökre beleéltem magam:D nagy lovat nem akarok,mert az annyira nem férne el:) a póni meg elférne:D találtam egy pónit 75.000 Ft-ért és nagyon cukii és itt van a közelbe.Bár kicsit nagyobb mint a kutya,de olyan kicsi póni nincs mint az én kutyám de nem is kell akkorának lennie:D nagy lovat anyáék nem vennének nekem mert anyu az fél a lovaktól egy kicsit de szerintem egy 91 cm-es lótól nem félne :D a dinnye héját megenné és nem kéne a csirkéknek beadni,mert oda csak a legyek mennek..:D a füvet se kéne lenyírni mert megenné :D és tök aranyos lenne ha az utcán sétáltatnám a pónit..:DD:$ szerintetek hogy vegyem rá őket?:DD Lécci ne írjatok olyat hogy :sehogy,ez hülyeség.....:)

2012. júl. 30. 15:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: Hány éve lovagolsz? 5-10? Na és még valami: a póni minimum 15 évig fog élni, és nem küldheted el vágóra, vagy eladni, ha megunod.
2012. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Meg nem is az. Ki fogja reggel kialmozni? Te? A tiszta testeddel, reggel kimész a ganéjba? Hidd el az a szag nem mindig megy el egy fürdéssel. A ló nem csak a délutánról szól. A ló szól a reggelről a délről és az estéről. Délben kell ebédet adni neki. Azt ki fogja? A reggeli almozáson kívül reggel etetni is kell. Azt is te fogod? Nem biztos, hogy a jégbe a fagyba az esőbe és a sárba lesz kedved kialmozni a lovat.
2012. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
hát így ahogy ezt most leírtad: sehogy ez hülyeség. Ha van egy pónid, az nem úgy van, hogy most elviszem sétálni, aztán megetetem, a kutyagondozásra egy kicsit sem hasonlít. Ehhez kell tapasztalat, és hozzáértés. A pónitartás nem olyan sok dolgoban különbözik a lótartástól, a méretek itt max. a kaja mennyiségében változtatnak...
2012. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 ~N. válasza:
A póninak is kell akkora hely mint egy nagy lónak még akkor is ha kisebb.Meg nem csak 75.000 forintból állna az egész ló.Körmölni kell, állatorvoshoz vinni, megfelelő felszerelést venni neki..Ez sokkal több pénz.És nem biztos, hogy a dinnyehéjat megenné, és a füvön kívül mást is kellene adni neki. Ja és lehet, hogy aranyosnak aranyos lenne az utcán sétáltatni, de mi van ha a ló megijed mondjuk egy autótól vagy valamitől és megvadul?? Akkor nehéz írányítani főleg egy 13 évesnek.. Azon kívül még szerintem lovagolni is kéne..
2012. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Vicces látványt nyújtanál úgy hogy a lovat sétáltatod:D Amúgy neked nem való még ló.:) Ne akard egy ló életét pokollá tenni létszíves!
2012. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok:) gondolkodtam,és nem veszek pónit,mert társ kéne neki,ami még plusz pénz..:) inkább veszek valami kisállatot,az kicsit olcsóbba van :D
2012. aug. 1. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!