Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az hogy saját...

Mit jelent az hogy saját lovaddal?

Figyelt kérdés

egy lovarda oldalán olvastam hogy versenyre való tanítás saját lóval kell megcsinálnod.nem tudom hogy mit értenek ez alatt.azt hogy azzal a lóval amit a lovardában lovaglok vagy ami télnylegesen az enyém.mert ahova most járok lovardába ot van egy ló amit csak én lovaglok és azt mondják hogy vezesd ki a lovad.

(goromba üzenetektől kíméljetek)


2012. aug. 25. 19:23
 1/7 anonim válasza:
valószínű arra a lóra gondolnak amin lovagolni szoktál.de nyugodtan megkérdezheted a lovardát is :)
2012. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért van sok lovarda oldalán kiírva, hogy versenyre felkészítés saját lóval, mert valószínű, hogy a lovardai lovak nem elég képzettek vagy nem tudják nélkülözni a lovat a többi odajáró lovas miatt és/vagy nem akarják, hogy szegény lovat többféle lovaglási stílussal megzavarják, hogy minél jobban tudjon teljesíteni a versenyen.
2012. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Saját ló, de nem feltétlenül kell, hogy a tiéd legyen. A lovardában nem tudnak lovat biztosítani, de ha van egy ló amit még oda is ad esetleg egy ismerős, azzal mehetsz. Ahova én járok, ott is az van, hogy amelyik lovat bérlik és versenyre mennek vele azzal nem igazán ugratunk. Fel lehet rá ülni, de komolyabb akadályokat nem ugratunk vele.
2012. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát akkor én lehet soha nem fogok ugratni:(egy csomó embernek van lova az ismerősi körömben de tuti hogy nem adjál oda
2012. aug. 26. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Saját lóval azt jelenti, hogy papíron a tied. Hát abban a lovardában nem fogsz. Keress másik helyet.
2012. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy másik helyet keress, ne add fel! :) sok helyen tanítanak ugratni lovardai lóval is, én is azzal tanulok! :)
2012. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már olyan szinten vagy és megengedheted magadnak, akkor bérelj egy lovat csak egy hónapra, aztán, ha nem jön be, vagy esetleg így sem tanítanak meg, akkor keress másik lovardát!:)
2012. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!