Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mi a fene? Vagy mire jó?...

Ez mi a fene? Vagy mire jó? Szerintem undorító. és kínzás a lovaknak.

2012. okt. 12. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem az ő kedvéért fogják abbahagyni, hanem az állatvédők nyomására...
2012. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
de ez mire jó?
2012. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó: arra jó, hogy a gazdagok rárakatják (rászögeltetik) ezeket a pacskerokat a lovakra, hogy magasra kelljen emelni a lábukat a súly miatt. Egyesek ezt szépnek látják... TUDNÁNK ÉRTE TENNI, HOGY EZ NE LEGYEN ÍGY!!
2012. okt. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Éreztem hogy "óriás patás" videó lesz...

Ezek a lovak "boldogok" lennének ha csak annyi bajuk lenne hogy ezeket a szörnyűségeket kell viselniük...

DE:


http://www.youtube.com/watch?v=gxVlxT_x-f0

2012. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Most kíváncsiságból megnéztem az utolsó válaszoló által belinkelt videót is.Hát addig eljutottam amikor azt a zsákot ráhuzták a lóra, és ütötték amig fel nem állt, de aztán nem bírtam tovább.

Egyszerűen nembírom elképzelni hogy hogy a francba lehet ennyi unatkozó gazdag beképzelt "iskolázó".Mi haszna van annak ha szétb@sszák a lovat?Az is olyan élőlény mint az ember, és egyáltalán nem attól lesz "rendes" és "előkelő" ló, hogy szétverik, hanem attól hogy tisztelik és szeretik.

Az ilyen emberekhez legszivesebben odamennék azt olyan bottal úgy fejbecsapnám hogy nem kelne fel többé.Szomorú hogy egyesek mire képesek :(

2012. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem is szép és undorító, ha nagy divat lenne akkor sem tennék ilyet a lovam lábára, menni sem tud benne.az ilyen emberek szerintem semmit nem tudnak a lovakról csak kedvtelésből tartják, és amit az utolsó linkelt videót végig se nézetem,de ha amit az előttem író írt, egyet értek vele
2012. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ezek az emberek nem ismerik a lovakat csak kedvtelésből tartják..."

Tévedsz, ezeknél az embereknél a ló csupán státuszszimbólum. Ha kedvtelésből tartaná, nem tenne vele ilyet. Kompenzálni akar vele valamit.

Szerencsétlen állatok :(

2012. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!