Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vehetném rá apum?

Hogy vehetném rá apum?

Figyelt kérdés
na szóval az lenne hogy rá kéne valahogy apumat venni hogy megengedje hogy vegyek kobakot mert rájöttem egy lány balesete után hogy nekem is vennem KELL.A bökkenő csak az hogy apunak kéne fizetnie,de nem engedi meg,hogy vegyek. Ugratni szoktam akadályokat és oda is használnom kéne,sőt elég rakoncátlan lovam van.Az az indoka apának hogy : majd ha én mondom akkor veszünk.. de úgyse fogja mondani..:SS az is eszembe jutott hogy elő karácsonyi ajándékként kérem,azaz most kérem és nem karácsonykor.!!milyen ötletekkel vehetném rá??:)) köszönöm előre a segítséget. SOK ötletet várok,és minél hamarabb.köszönöm:)

2012. nov. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
na szóval mond el apukádnak hogy fegyelj apa nekem ezen az egy kis kobakon az életem múlhat(de majd pl egyszer kell gerincvégő is.nem egy majdnem balesettel végződő story-t tudnék mondani.vagy azzal is végződött)mert ha nem ugorja átt a lovam egyszer csak az akadájt és én meg balesetezek akkor az a te lekeden fog megszárítkozni.meg bármi baleset is történhet.terepen leesek a lórol a lovak eléggé kiszámíhatatlan állatok.az egyik percben még nyugodt a másik percben meg valami ilyesztő hangot hall és már repülsz is(nem mindíg)
2012. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm,hasznos válasz,és igazad van.:))

mások véleményére is sok szeretettel várok:)

2012. nov. 3. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

egyszer esel le majd úgy, hogy kórház lesz a vége, és akkor majd észhez tér

én a gerincvédővel voltam így, hogy nem akarták megvenni, egyszer leestem úgy, hogy 2 hetet töltöttem a kórházban...

mikor kiengedtek, akkor az apám első dolga volt a legközelebbi lovasboltba menni gerincvédőt venni, nem lett a gerincemnek semmi baja, de olyan csúnyán ráestem, hogy nem bírtam felkelni...

2012. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy normális szülő fel se engedné a gyerekét védő felszerelés nélkül. Ezt anyaként mondom. Nekem már mentette meg életemet kobak. Csak úgy vigyázzon rád apukád.
2012. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak ne olyan durván fogalmazz , mert még a lovadat is elveszik!
2012. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy apudnak az árával van baja. keress pl loavasok.hu-n eladó kobakokat. a leg egyszerűbb káró kobak is jobb a semminél. 2-3000-nél kezdődnek használtan
2012. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy gyermek egészsége minden pénzt megér. Szóval a pénzre igazán nem hivatkozhat ha a gyerek lovagol.
2012. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!