Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 8 futószáras óra után normális...

8 futószáras óra után normális, hogy el akar engedni az oktató? Nem korai ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! :D

Majd megírom, milyen volt. :)

2012. nov. 7. 17:51
 12/15 A kérdező kommentje:

Hú, hát nem volt túl izgi. Azt vártam, hogy szegény ló mikor alszik el alattam. :D :D :D

Életemben nem találkoztam még ilyen nyugodt (lusta? XD) lóval. :D

De azért tök jó volt maga a tudat, hogy "csak én vagyok meg a ló", és egymásra vagyunk utalva. :)

2012. nov. 9. 18:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hova jársz lovagolni?Ne legyen titok.:) Igazából összetett kérdés.Ha olyan birka pacival engedett el,amelyik ahhoz is lusta hogy megriadjon valamitől,akkor belefér.

Lovas oktatói múltammal én csak akkor engedtem el,ha az első két fontos dolgot megtanulta.Elindítani(szabályosan) és megállítani(szabályosan).Irányítani,súlyt használni és a segítségeket.Megtanulni vágtázni és felvenni vágtából.Mert ha ne adj Isten,valamilyen mumus előbújik a bokorból és ha a kezdő nincs felkészítve,eshet olyat hogy aztán fényképen sem akarja a lovat viszont látni.

Tehát én azt mondom,nem biztos hogy a mennyiség számít...inkább a minőség.:)

2012. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Áh, hagyjuk, nem akarom leírni a lovarda nevét.

De azóta már máshova járok, ami sokkal-sokkal szimpatikusabb. :)

Emitt olyan érzésem volt, mintha csak a pénz miatt lenne minden. :S

2012. dec. 6. 00:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen vicces,én is ismerek ilyen lovardákat..de jó hogy ilyen korán felismerted.:)
2012. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!