Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok, milyen ló lesz...

Mit gondoltok, milyen ló lesz ebből az elhanyagolt kiscsikóból? /képek/

Figyelt kérdés

Ilyen állapotban volt amikor elhoztam arról a helyről...5 hónapos volt, és le volt választva az anyjától. Férges is volt.


[link]


Így néz ki most. Most 8 hónapos.


[link]


[link]


Rossz körülmények között tartották, onnan vettem meg kb négy hónapja. Csont és bőr volt, csontlágyulásos a csüdje (de az javult) bértartásba vittem, de ott is minden szempontból elhanyagolták, és két hete átvittük egy ismerősömhöz, akivel mindent megteszünk azért hogy rendbe jöjjön.

Különben egy nagyon nyugodt, szeretni való, kezelhető természetű kis csődör.



2012. nov. 19. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kezdett javulni, csak így tovább! :)

És az egyik kedves válaszolónak: Miért kell minden csődört kiheréltetni?? o.O Ha nem fedez egy jó kis ló lehet és még nyugodtabb mint akármelyik.. meg ennyi erővel mért kell még egy tápos ló?? na mind1 csak már kezd zavarni ez a szemlélet..


Csak így tovább kedves kérdező! Egy kalappal!:)

2012. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még egy plusz kérdés. Furioso jelleggel adták el nekem ezt a csikót, szerintetek is lehet benne? Én úgy látom igen.
2012. nov. 20. 22:38
 13/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

egy kevés látszik benne, de azért messze nem fajtiszta. Ha nincs vele gondod, szerintem se heréltesd ki, de figyelj majd, hogy Ő nehogy úgy gondolja, a szomszéd kancát be akarja fedezni :)) a finomság alatt azt értettem, hogy nem csak azt eszi amit éppen talál, hanem jómibőségű kaját.Bár az wgyik képen nqgyon sokallom a szénát... De csak így tovàbb'

2012. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Attól tartok én is :D elég közeli szomszédkanca.

És az első képen az egy egész bála, csak ki volt engedve és épp abból eszegetett.

2012. nov. 21. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!