Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom megfogni a lovamat? :O

Nem tudom megfogni a lovamat? :O

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a tél olyan mint egy bolond. Mondjuk nincs lehetőség mozgatásra mert minden úszik a sártól amúgy meg minden szét van fagyva. Terepre egy olyan arabbal aki tele van az nem egy életbiztosítás, se neki se nekem. Így nem mozog. 1 hete nem voltam nála és vettem neki egy takarót. Le akartam vinni és felpróbálni de nem bírtam megfogni. Egyfolytában körbe-körbe rohangált, ha nyugodtan álltam akkor ő is megállt és elkezdett legelészni. Lehet, hogy 1 óra után meg tudtam volna fogni, de nem volt ennyi időm. Ha kaját vittem csak odanyúlt de nem hagyta, hogy megfogjam. Ezt csinálta akkor is, mikor elhoztuk magunkhoz... Úgy érzem kicsit elvesztettem a bizalmát. Meg talán tele is van. Vagy mi miatt lehet?

2012. dec. 16. 19:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát én is leszoktam mozgatni ha nem nagyon ülök rajta, de eddig még megfogni se tudtam. Na majd hétvégén..:D
2012. dec. 20. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért nem választasz be egy kisebb részt és oda tereled be? Én tuti így csinálnám. Olyan nincs, hogy nem tudom megfogni a lovam, mert az erős hiányokat mutat a tiszteletben és az alá-fölérendelt szerepekben. Ne csak akkor tiszteljen, ha kötőféken/kantáron vezetem, hanem anélkül is.
2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Általában meg tudom fogni. Csak most nagyon bolond, hogy nem mozgott lassan 2 hete. Azért ilyen mert fiatalabb korában bántalmazták, megverték. És az a gond, hogy amúgy is elég érzékeny lelke van.Inkább azt mondanám rá, hogy színész és amég nem bízik valakiben teljesen addig játszik vele, kóstolgatja. Még amúgy se igazán van köztünk bizalom. Viszont ha sarokba szorítom, azzal csak az ellenszenvét vívom ki. Ez lenne a lehető legrosszabb ötlet. Ragadozóként tekintene rám. És egyáltalán nem nyugodna meg, mint inkább menekülne és végső esetben rajtam keresztül távozna vagy rúgna (ami elég furcsa lenne hiszen alapesetben ha el akar menni tőlem és én nem akarom még akkor elég csak a farkát megfognom és megáll, de most nem bízom benne eléggé). Ma már megtudtam simogatni a fejét, kb.kartávolságból. De ha közelebb akartam húzódni ő is el akart húzódni. Mondjuk mostanában csak hétvégente tudok kijárni a suli miatt, de a szünetben most tuti mindennap kimegyek, és arra fogok gyúrni, hogy ismét bízzon bennem.
2012. dec. 21. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!