Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan csináljam? Hogyan...

Hogyan csináljam? Hogyan "illeszkedjek be"?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a kérdés, de megpróbálom rendesen megfogalmazni, segítsetek légyszi! (:


Szóval a lovardában, ahol lovagolok, van két csaj, akik MINDIG ott vannak, nem is tudom hogy marad idejük másra. Ők 1-2 évvel fiatalabbak nálam. Úgy érzem, hogy nem nagyon kell nekik segítség, de én szeretnék hétvégenként 1-1 napot ott tölteni. Az a gond, hogy most ért meg bennem ez az elhatározás, és nem tudom, hogyan "jelentsem be" ott, vagy nem tudom. Van egy lány, aki kezdőbb nálam, de tegnap is pl. egész nap kint volt, ezért az edzőnk megtanította futószárazni (a lovat lovas nélkül persze :). Én nem tudok olyat, hogy egy picit ott maradok lovaglás után, mert anya visz, és nem tud sokat várni. De ha pl. mondanám, hogy hatra jöjjön értem, az ok lenne. Tegnap 10 percet tudtam utána maradni, és akkor kérdezte az egyik lány, hogy az egyik lovat ki tudom-e hozni a boxbó, és mondtam, hogy igen, és tök örültem. De nemtudom, amikor megyek legközelebb, kérdezzem meg, hogy legközelebb itt maradhatok-e, vagy hogy? Remélem értitek. ): Nem tudooom. Segítsetek légyszi!



2013. márc. 17. 15:41
1 2 3
 21/21 manóka20 válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Kérlek segígseteeeek!!!
2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!