Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a nehezebb ügetésben?...

Melyik a nehezebb ügetésben? A tanügetés vagy a könnyített? és vágtából? A vadász vágta vagy a másik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tanügetés nehezebben ment, pedig "kényelmesebb" lovon tanultam. Nem volt egyenes a talaj, és mindig volt egy rész, ahol máshogy mozgott, olyankor mindig elvesztettem az egyensúlyom, és pattogtam.
2013. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) csak azért kérdeztem mert én most éppen, hogy csak gyakorolom a tanügetést (amikor folyton benneülsz a nyeregben) és, hogy könnyebb lesz e megtanulni a többit :)
2013. máj. 17. 14:08
 13/13 anonim válasza:

Szerintem a könnyűügetést könnyebb lesz megtanulni, ott csak arra kell figyelni, hogy jó lábon ülj (ebbe most nem megyek bele részletesebben, majd ha ott tartasz, elmondja az oktatód).

Egyébként láttam már olyan embert is, akinek könnyűügetésnél az oktatónak mindig mondania kellett, hogy "fel, ..., fel, ...", mert különben elfelejtette, hogy ki kéne könnyíteni :DD

2013. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!