Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak engem háborít fel, sok...

Csak engem háborít fel, sok helyen "lovasoktatás" címszó alatt súlyos pénzekért 6-7 ember utazgat a lovon egymás után?!

Figyelt kérdés

Már elég sok lovardában jártam, és a legtöbb helyen sajnos ez a helyzet. Vagy nincs pálya és mehet ki az ember 0 lovastudással felelőtlenül terepre vagy van pálya, de azon egyszerre akár 6-7 embert is lovagoltatnak osztályban.

Amikor szerintem a legideálisabb az, amikor 1 emberrel foglalkoznak, hiszen így az edző csak rá figyel, azonnal korrigálni tudja a hibáit. Még 2-3 lovas egyszerre elmegy, de csakis úgy, hogy nagyon hasonló képességű és tudású embereket raknak össze.

Rengeteg helyen azt tapasztalom, hogy csak utaztatják az embereket a lovon, rendes tudást nem adnak, de még ezért is lehúznak pénzileg...

Ami még szomorúbb az egészben, hogy a legtöbb lovagolni járó gyerek/fiatal, ők nem veszik észre, hogy nem tanulnak igazából semmit se, a szüleik meg főleg nem, mert nem lovagolnak...



2013. máj. 13. 12:04
1 2 3 4
 31/32 Laura012 ***** válasza:
Én ezért nem megyek lovardába. Inkább tanulok maszeknál. Ahol én lovagolok ott csak egyszerre 1 ember lovagol és akkor csak rá figyel az oktató. Mindenki 20 percet lovagol és 800ft. Érdemes lenne inkább neked is ilyen helyen lovagolnod!
2013. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Utolsó - árban remeknek hangzik, sajna saját lovam van, akit nem tudok minden nap elvinni csak úgy XY helyre, hogy ott olcsóbb az oktatás :) De a mostani helye remek. Azért szomorú, mert mikor megvettem, a 6 éves körbe-körbe zötykölődésből úgy gondoltam, boldogulok vele, hát mégiscsak 6 éve lovagolok már. A fenét...
2013. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!