Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a szabadidomitas...

Mit gondoltok a szabadidomitasrol? Nehez hasznalni a gyakorlatban, eleg elmeletben megtanulni vagy el kell menni foglalkozasra. Van olyan hogy nem reagal ra a lo es nem akar resztvenni benn?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 23:39
1 2
 11/14 FannaL ***** válasza:
Barátod. :D Gyulához (azaz MGY-hez jött le Leslie) szóval szerintem ha neki tetszett akkor tényleg ajánlom a Gyulát. :) Ő is tőle meg még más lóhoz értő emberektől tanult. :)
2013. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 FannaL ***** válasza:
Őőő, igen, a pénz Gyula eléggé drága, de azért a pénzért megéri. 60 ezer körül van egy tábora (lóval) legalább is tavaly annyi volt. De egy emailt megér. Azzal semmit sem lehet veszteni.
2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

FannaL!

Azt irtam egy baratnom volt a kurzuson,nem MGY a baratom!!!!tudom mennyibe kerul egy kurzus es azt is odairtam hogy kolcsonadna az anyagot amit ott vett a helyszinen.

Nem kell kioktatnotok hogy milyen kezzel fogjam a lovamat mert nem egy ponim van es nem egy tutyimutyi.akaratos es neha nehez vele megismetlem NEHA mielott ezert is letamadnatok.elmondtam mit szeretnek elerni a lovammal is.

Eleg mahy erdeklodes van most ez irant.nem akartam mar holnap beiratkozni egy taborba.de ti nem fogadtok el mast azon kivul hogy cirkuszi lo, cirkuszi lo....

2013. máj. 22. 06:50
 14/14 FannaL ***** válasza:

Őőő, igen azt értettem, arról viszont sejtelmem nincs, hogy mi miatt írtam ki az elejére azt, hogy barátod. Emiatt elnézést is kérek. Néha le írom azt, ami elsőnek a fejemben van. A legelején még a pénz is kérdés volt, csak amiatt írtam le, a többi hozzászólást nem olvastam el.

Minden esetre azt mondom, hogy Gyula nem rossz. :)

2013. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!