Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek így felvennének...

Szerintetek így felvennének zsoké képzőbe?

Figyelt kérdés
Nem szoktam rendszeresen lovagolni. :( Csak nagyon szeretem a lovakat... :) és már nagyon rég óta szeretnék zsoké lenni meg lovagolni is csak még nem jutottam el mert elég elfoglalt vagyok. :( Amúgy 13 éves vagyok 163cm, és 40kg :D

2013. jún. 9. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha mondjuk a nyáron elkezdek lovagolni ? :D És akkor megtanulnám az alapokat :D Mert lenne 1,5 évem tanulni a lovaglást :D
2013. jún. 9. 15:55
 2/8 Valletta ***** válasza:
Az ide édeskevés, hogy szereted a lovakat. Kezdj el lovagolni, tanuld meg, mit jelent az, hogy egy ló rád van bízva és ne feledkezz meg arról, hogy ez versenysport, itt nem a lovak jólléte az elsődleges.
2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy kevés :(( De ha elkezdek nyáron lovagolni akkor van rá esélyem ? :D
2013. jún. 10. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vennének fel.Általába akik lovas szakmába vannak már kiskoruk óta lovagolnak.Én már 3 éve járok és még mindig van mit fejlödnöm nem fogsz tudni rendesen megtanulni csak ilyen pikk pakk módra aminél nagy az esélye hogy leesel.Am a Jerikóba szeretnél menni?És mit jelent az hogy elfolgalt? Am nem rosszból kérdezem de véletlen nemm ismerelek?
2013. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Zsokénak tanulok a Jerikóban!

Jól gondold meg, hogy idejöjj-e lovas tudás nélkül! A galopp nem lovasiskola!! Kemény világ ez, különösen télen.

Ugyan van tanistálló, de azzal nem mész sokra...

Hidd el, tapasztalatból beszélek. ://

2013. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor erről lemondhatok:( Utolsó elötti írj privátot hátha ismerjük egymást:D
2013. jún. 29. 11:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy a Jerikóba vagy az ami Alagi-ba:D
2013. jún. 29. 11:08
 8/8 A kérdező kommentje:
vagy az Alagi-ba:) *
2013. jún. 29. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!