Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy bírjátok ilyen melegbe...

Hogy bírjátok ilyen melegbe az edzéseket?

Figyelt kérdés
Az én edzőm mellékállásba edzősködik, és csak délután lehet menni lovagolni, mert 6-tól 2-ig dolgozik. Én ma fél 3-ra megyek és nagyon meleg van. De nem akarom kihagyni az edzést. Ti ilyenkor mit csináltok, hogy elviselhető legyen a lovaglás. (fedett pálya nincs)

2013. aug. 6. 11:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!:)

Tegnap meg volt az edzés, és kibírtam..igaz, nehezen. Én is leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek segít. Sajnos én nem tudom kontyaba kötni a hajam,mert félhosszú, és a kobak alatt nem is fér el:S

Na, szóval én úgy csináltam, hogy itthon befontam a hajamat, jó szorosra, 2 copfba. Fufrut is felkötöttem, az se melegítsen. Mielőtt elmentem (hozzá teszem, hogy a szüleim dolgoztak ,így bicikliznem kellett 4 km-t) bevizeztem a hajam, lezuhanyoztam. A hajamat éppen, hogy csak benedvesítettem, hogy ne csöpögön. Bekentem magamat naptejjel. Lovaglás előtt 2 órával beraktam egy másfél literes ásványvizet a fagyasztóba. (nem fagyott meg, de nagyon lehült, hogy lovaglás után ittam belőle és még mindig nagyon hideg volt) Sajnos nekem még terepre menni nem lehet, mert még elég kezdő vagyok, de a militari kertbe lovagoltunk (hasonló mint a terep, van domb, legjtő, fák,bokrok....), így volt árnyék, meg viszonylag nem volt annyira meleg.

Még egyszer köszönöm az eddigi válaszaitokat ,és még várom a további tapasztalatokat, hogy még elviselhetőbb legyen. Jó lovaglást nektek, és kitartást a meleghez! :)

2013. aug. 7. 13:50
 22/25 anonim ***** válasza:
na én nyáron terepen kívül kobakot látni se akarok. fehér baseball sapi és csókolom.
2013. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha ijen melegbe lovagolsz es nincsen mas lehetoseg arra, hogy kra reggeli vagy keso esti orkban lovagolj, akkor azt ajanlom, hogy igyal sok vizet es olyan ruhat viselj, ami nagy reszben takarja a tested a naptol. Ha teheted inkabb terepre menj az erdobe, ott huvosebb a evego.
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben azt szoktam (nem csak lovagláskor), hogy egy kupakot kiszúrok egy tűvel, rácsavarom a flakonra, és a hideg vizet magamra (vagy haverokkal egymásra) spricceljük. :D Ha úgy van, iszunk is belőle. Nagyon jól lehűt. :)
2013. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Lovaglás közben azért nem jó az innivaló mert "kuttyogni fog a hasadban4 XD
2017. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!