Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha még soha nem estem le...

Ha még soha nem estem le lóról de már 4 éve lovagolok akkor megfog történni? Vagy van olyan hogy soha nem esel le? Vagy ha valaki leesik milyen gyakori hogy törése lesz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 19:11
1 2
 11/13 Lili1Dtimpex ***** válasza:

Na,elmesélem neked rövid kis történetemet:

6.éve lovagoltam,versenyeztem.Akkor még soha nem estem le.Pedig nem éppen bomba biztos pacikon ültem.Az edzőm már direkt egy-egy őrültebb csikóra,vagy egy problémás pacira ültetett.Mert hát úgy gondolta hogy később még baj lehet ebből.Aztán megkaptam saját lovacskámat.Egy 22!! éves lipicai herélt pacikát aki már alig bírt menni.Haza hoztuk,ráültem,azonnal leestem (pedig előtte kipróbáltam) és combnyaktörés.Csavarok,műtétek,gyorsan tellő hónapok.Nem,nem akartam többé lovagolni,nem akartam többé lovat sem látni.Az edzőm eljárt hozzám beszélgetni erről,hátha segítene.De elhatároztam hogy nem.Aztán elkezdtem gyógyulni.6hónappal utánna kinéztem a lovardába,és amikor megláttam azt a pacit akin megtanultam mindent,felorditottam hogy "lovagolni akarok".

Azonnal felültem és soha többé nem mondtam hogy nem akarom.

Nem,nem értem saját magam se,szerintem te se fogsz de ne aggódj.Eljön majd az esés,eljön az idő amikor nem akarod többé,DE EZ ElMÚLLIK! Ha egyszer ráültél arra a lóra soha többé nem fogsz tudni leszállni róla..

2013. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó :) jobbulást neked és lehet hogy igen én is így fogok járni ! :) De igaz ha egyszer felülsz többet nem fogsz tudni leszálni:)
2013. szept. 7. 13:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Ló nélkül lehet élni, de minek?
2013. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!