Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri ennyit...

Szerintetek megéri ennyit fizetni egy lovardába?

Figyelt kérdés

Nincsen lovam, de szeretnék.Tudom hogy nem lehet, ezért gondoltam hogy fogok majd tavasszal lovardába járni.Már megvan melyikbe fogok.2500Ft/30 perc, szerintetek megéri?

A szüleim megengedték hogy majd járjak lovagolni.



2013. nov. 17. 12:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a Remény lovasiskolára gondoltam.11/L.
2013. nov. 17. 12:54
 2/14 anonim ***** válasza:

röhejesen drága. az én lovardámban, ahova járok, újaknak 2500/3000 ft/ÓRA, a régieknek 2000 ft/ÓRA.


nem éri meg.

2013. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2500 forint fél óra? LOL
2013. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak ebbe a lovasiskolába járhatok, mert csak ez van a mi városunkba.Mindkettőtöknek ment a zöld pipa. :)
2013. nov. 17. 13:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Úúú ez nagyon drága. Én 1000 Ft/óráért lovagolok naponta 2x.


Amúgy megbocsáss de mit akarsz saját lovat 11 évesen? Addig amíg nem végzed el a sulikat nem érdemes lovat venned mert nem lesz rá időd! :) (hidd el én tudom)

2013. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ki mondta hogy akarok saját lovat?
2013. nov. 17. 16:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: 11 évesen kaptam lovat, azóta már több lovam is volt, folyamatosan (magas szinten) versenyzem. Emellett jó eredményeim vannak és voltak az iskolában, soha nem volt gond vele. Jó iskolám volt általánosban is, és a gimnázium is erős ahova járok. Budapesten, nem mucsaröcsögén. Ha igazán akarod, lehetséges. 18/L
2013. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Valletta ***** válasza:

Gondolom futószáras oktatásra érti az árat, úgy már nem olyan sok. Több helyen elég drágán csinálják, mert így is kímélik a lovat, nem jön rá annyi kezdő lovas.Lehet, hogy az osztálylovaglás is ilyen árban lesz neki később, de már egy óra.


Én végig lovagoltam első osztálytól a gimi végéig, minden nap, pedig erős iskolába jártam, mégsem jelentet gondot. Aki akarja, megcsinálja, aki nem akarja, az meg sír, hogy nincs ideje.

2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, a 2500Ft az a futószáras.A szüleim azt mondták hogy elfogyna így az összes pénzem, ami igaz is, ezért egy lovastanyán fogok lovagolni, apukám egyik régi ismerősénél olcsóbban. :)Lovat még nem akarok venni, majd amikor összegyűlik annyi pénzem, ami jó pár év lesz.

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pipa.

2013. nov. 17. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Ha 1 óra kerülne ennyibe akkor jó ár volna. Aztán csak ügyesen. Én rentgeteget oktattam már tőlem kérdezhetsz. :)
2013. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!