Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri ennyit...

Szerintetek megéri ennyit fizetni egy lovardába?

Figyelt kérdés

Nincsen lovam, de szeretnék.Tudom hogy nem lehet, ezért gondoltam hogy fogok majd tavasszal lovardába járni.Már megvan melyikbe fogok.2500Ft/30 perc, szerintetek megéri?

A szüleim megengedték hogy majd járjak lovagolni.



2013. nov. 17. 12:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Így vannak az árak:


Futószáron 30 perc 2500 Ft

Osztályban 60 perc 3500 Ft

Terepen 60 perc 3000 Ft

Egyéni oktatással 60 perc 4000 Ft

Szüleim felhívták a lovarda tulajdonosát, és azt mondta hogy ilyenkor már nem érdemes elkezdni lovagolni, így majd március 15-én fogok elkezdeni járni.Lehet venni olyan "kártyát" vagy mit, amivel egy kicsit olcsóbb. :)

2013. nov. 18. 20:36
 12/14 anonim ***** válasza:
A futószár egyáltalán nem drága, nálunk (Budapesten) ennél olcsóbbat szerintem sehol nem találsz. Az osztály viszton
2014. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: az osztály viszont nálunk 2900Ft, szal elég sok... bár ez miért foglalkoztat téged? A szüleid fizetik, szóval ezen ne járjon az agyad, csak légy nagyon hálás érte :) am én is 11 évesen kezdtem el lovagolni :)

14/L :)

2014. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megint az előző: úgy értettem h nálatok drága az osztály. A terep az nálunk is ennyi. Am sztem vegyetek bérletet. Az nálunk 35E Ft/ 6 óra volt, azzal az oktatóval akivel akarod. Én 2 évig így jártam :)
2014. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!