Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy érjem el hogy a lovam...

Hogy érjem el hogy a lovam kövessen?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem ahhoz hogy kövessen, jöjjön utánam? Olyan erőszakmentes lókiképzés szerűen. És hogy érjem el hogy vezetőjének tekintsen?

2014. jan. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

keress rá a csatlakoztatás kulcsszóra!

De csak akkor működik, ha folyamatosan vele vagym ha hetente egyszer nézel felé, akkor visszaáll az alapállapot.

2014. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
Sok-sok vele töltött idővel. Ha eleget foglalkozol vele és helyesen neveled akkor előbb-utóbb el fog ismerni mint vezetőt, meg fog bízni benned és követni is fog. De ezt nyilván nem 2 hétbe telik elérni.
2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismered azt a módszer,amikor előrelépsz,a ló meg hátra? azon alapszik,hogy a ló társas lény

ha te előrelépsz,előbb utóbb ő meg hátra,ha te hátra,előbb utóbb ő is jön veled,és akkor már hátat fordíthatsz neki,és követni fog,de nagyon sok gyakorlás kell hozzá...én legalábbis így ismerem :)

2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve van meg. Minden nap kimegyek hozzá, és mivel itthon tartom nagyon sokat vagyok vele. Da sajnos még egyáltalán nem alakult ki az a kötődés, bizalom, szeretet. Tudom hogy idő kell hozzá, nem is várom hogy egyik pillanatról a másikra szeressen, bizzon mennem és kövessen. Amikor kimegyek általában nyerítve üdvözöl. De van hogyha megyek felé sunyít. Mikor hajtom rúg, néha csak magától irányt vált (ilyenkor nem szoktam hagyni, vagy ha meg is teszi rögön visszafordítom.
2014. jan. 1. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:

*lemaradt az előzőből

Na szóval. Ezekből a dolgokból érzem hogy nem fogad el vezetőjének pedig én nagyon próbálom ezt elérni.

Szeretném ha elfogadna vezetőjének, de konkrétan nem tudom hogyan mutassam meg neki, ki a főnök. Sokat utánajártam, próbáltam a 7 játékot de nem nagyon használ.

2014. jan. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!