Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek is hülyeség?

Szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Na szóval egyszer kimentem nem is tudom pár nappal ezelött egy vasárnapon amikor sokan vannak a lovardában ! Kihozom a packeromat és hát , elkezdtem lecsutakolni ! Imádom a magas lovakat ! Az enyém 170-171 cm bottal/szalaggal mérve és magasra tartotta a fejét és mondom oké ráülök és úgy csinálom meg a nyakát és a sörényét ! Erre oda jött hozzá egy csapat ˇlibaˇés elkezdik szidni , hogy mi a .... ülök fel csutakolás közben meg tb ... Szerintetek is rossz ötlet volt ?
2014. máj. 29. 15:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha a lovat nem zavarta szerintem nem gond :)
2014. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem láttam, hogy zavarta volna inkább elaludt alattam mert van masszírozó kesztyűje amit imád :D
2014. máj. 29. 15:31
 3/20 anonim ***** válasza:
De mi volt konkrétan a problémájuk? Nem szabad nyergelés nélkül ráülni, mert balesetveszélyes? Nem értek a lovakhoz, csak ez jutott eszembe :)
2014. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát , hogy szerintük azzal rosszat teszek neki,hogy csutakolás közben terhelem a hátát ! Meg mint mondtam libák jöttek vagy is kényes csajok és én a ló nyakával kezdem és , hogy koszos leszek ! De basszus lovardában vagyok nem érdekel le ülök a földre is mikor legeltetem ! Mai lovasok --
2014. máj. 29. 15:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Ohh hagyd már.... ennyitől nem lesz semmi baja. Mellesleg, ha saját ló azt csinálsz vele amit akarsz. Az ilyen díszpics@k csak nyafogni tudnak mindenért. Hagyd őket figyelmen kívül.
2014. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, a hátáról hogy éred el könnyebben a sörényét, mint a földről. A másik, hogy minimális elvárás a ló felé, hogy kérésre letegye a fejét, akármilyen magas is.

Egyébként meg akkor és úgy ülsz rá, ahogy akarsz

2014. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy csutakolás közben terheled a hátát? és ha szőrén lovagolsz? és ha voltizson? és ha nyeregben? hagyjuk már, ha a paci nem bánta, akkor nem baj. ne érdekeljenek a nyafogós kiscsajok :)
2014. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolom hogy az volt a bajuk hogy terheled a hatat, hanem az hogy ha hanyattvagja magat, mert szokatlan neki hogy valaki felul ra szoren ugy, hogy ki van kotve. Nalunk ket oldalrol vannak kikotve a lovak, valahol egy, de igyis-ugyis gazos ha alattad elkezd ugralni. Ha en meglattam volna, tuti leszedtelek volna a lorol, nem erdekelt volna hogy a te lovad-e vagy sem.
2014. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De Rahel, mindenki úgy nyírja ki magát, ahogy akarja... :)
2014. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem a ló miatt volt bajos ez a fajta pucolási mód, hanem a te testi épséged miatt. Az egy forgalmas lovarda, a ló meg ki volt kötve. Ha megijed valamitől és nekiáll kötelet szaggatni, meg vergődni, akkor mit csinálsz?

Persze nem minden percben riadoznak ennyire a lovak, de az ördög meg nem alszik.

Legközelebb inkább nyújtózkodj, vagy tanítsd meg a lovadnak, hogy - ahogyan egy egy lovászunk mondotta volt: - "Ne vigye fő a fejét Jézusig!"

2014. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!