Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyenek a dechatlonos lovas...

Milyenek a dechatlonos lovas holmik?

Figyelt kérdés
Eddig is onnan volt kobakom, meg gumicsizmám, de most bőr csizmát szeretnék venni. Láttam a dechatlonban egy 30000-et, ami tetszik, szerintetek megéri? vagy inkább menjek lovas bolta? Nekem eddig beváltak a termékeik,de kíváncsi vagyok más véleményére! A válaszokat előre is köszönöm!!

2014. júl. 29. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

jók

a lovamnak is onnan veszem a cuccait.

2014. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én kobakot meg nadrágot használok onnan, meg vagyok velük elégedve. Sztem a bőrcsizmát nézd meg, ha szép vastag bőrből van, és rendes varrások vannak rajta, és kényelmes, akkor olyan hatalmas gond nem lehet vele...
2014. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A legtöbb hobby lovas azt mondja hogy jó... Igazából aki még nem lovagolt rendes lovasgatyába, annak tényleg jó lehet :D

De amúgy vannak termékeik amik nagyon jók, viszont vannak amik nem. Pl. a bőr termékeik azok amik nem... láttál már dechatlonos nyerget? Nevetséges minőségű bőrből van és baromi szar az ültetése. A csizmájukat nem ismerem, de én ott nem vennék.

2014. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, a sznobok...:D Személy szerint már rég nem hordok lovaglónadrágot, de van. 1 évig napi szinten több órát nyúztam, semmi baja, csak kicsit megkopott. Itt az ár érték a lényeg, minek vennél egy nadrágot meg 10.000-ért? A nevéért?

Nekem egy téli bőr csizmám van onnan, ami még ide tartozik. Napi szintű használat mellett 2 éve járok benne, sokszor lovagláson kívül is. Tökéletes, kényelmes, télen kellően meleg, teljesen megvagyok vele elégedve. Nem tud se többet, se kevesebbet, mint a 70e-es wesco csizmám...

2014. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem az ár a lényeg, hanem az, hogy bírja-e a strapát.

Szövetgatyában, telibőr nélkül is fenn kell tudni maradni a ló hátán (szerintem)

2014. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Én kimondottan ellene vagyok a dechatlonos cuccoknak 3gatyam 1,5 ev alatt szarra ment, de ird es mond ronggya...es a tobbi cuccal sem vagyok megelegedve pedig en sem pikeurral torlom a seggem. A horze tattini domingo elt cuccokat reszesitem elonyben
2014. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy lovaglócipőm van onnan, másfél éve napi szinten használom, még nem ment tönkre, semmi baja. Sokkal kényelmesebb mint a Horze lovaglócipőm. Szerintem jó az a bőr csizma amit kinéztél. Lovasboltban 50 ezer forint alatt nem nagyon találni bőr csizmát.
2014. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy telibőrös, 40ezres gatyákat kell venni... Pár ezer forinttal drágábban lehet kapni rendes minöségi anyagból készült lovasgatyát. A dechatlonos lovasgatya minősége röhejes. Persze ezt csak az tudja aki rendesen lovagol naponta több lovat, és ott már kijönnek a különbségek, amikor egy gatya két hónapot sem bír ki.
2014. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Nekem is onnan van 2 lovasnadrágom, az egyik már több mint 2 éve megvan, és semmi baja, pedig minden nap lovagolok. Szerintem jók a dechatlonos cuccok.
2014. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kösuönöm a válaszokat!
2014. júl. 31. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!