Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyenek a dechatlonos lovas...

Milyenek a dechatlonos lovas holmik?

Figyelt kérdés
Eddig is onnan volt kobakom, meg gumicsizmám, de most bőr csizmát szeretnék venni. Láttam a dechatlonban egy 30000-et, ami tetszik, szerintetek megéri? vagy inkább menjek lovas bolta? Nekem eddig beváltak a termékeik,de kíváncsi vagyok más véleményére! A válaszokat előre is köszönöm!!

2014. júl. 29. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A lovasgatyákkal nem vagyok megelégedve. Főleg ha az embernek van szerencséje egy telibőrös euro starhoz vagy cavallohoz. És nem vagyok sznob csak jó áron hozzá tudtam jutni ;) Nem tudom ki milyen árakat látott a dechatlonba hogy nem kell 10 ezret kiadni lovasgatyára. Ott is simán annyiba kerülnek már a nadrágok. És nem csak a márkát kell megfizetni. Ja és szerintem ha 10 ezerért veszel nadrágot az már nem számít soknak. Én mindennap lovagoltam meg dolgoztam is dechatlonos gatyába és nem bírta fél évig. Ugyhogy választhattam dechatlonos gatya közel 10 ezerért ami bírja fél évet vagy 15 ezerért telibőrös euro star aminek 2 éve semmi baja. Persze más dolog hogy boltba nem 15-ért adják az euro start.

VISZONT! Én láttam már dechatlonos bőr csizmát valakin és nekem tetszett. 20 ezerért vette. A legfontosabb az hogy a cipzárt ki tudják e cserélne ha az elromlik. Amit én vettem máshol csizmát annak nem tudják kicserélni a cipzárját. Szóval ha az tönkremegy akkor vége az egésznek.

2014. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Decathlont, olcsó és a minőség is nagyon ramaty. Nem azt mondom, mielőtt valaki félreértené, hogy a drága cuccokat kell megvenni (bár a minőségük, akárki akármit mond, ezerszer jobb), de vannak más márkák is amik sokkal jobbak.
2014. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11: ott rontottad el, hogy 10e forintos decathlonos gatyát vettél. Ugyanis van 4ezres is, és AZ az, ami örökké tart! Azt már sokaktól hallottam, hogy a drágább decathlonos gatyák nem bírják olyan jól.
2014. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A 4 ezresek nevetséges anyagúak :D Ennyi erővel már cicanadrág+ tépőzár az aljára és még 4 ezerbe se kerül...
2014. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes, elég sokan számolnak be róla, hogy évekig bírta náluk, szerintem ennyit a nevetséges anyagról. Itt már tényleg inkább a sznobság működik, mint bármi más... :)
2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Számomra az olcsó dechatlonos gatya jóval kényelmesebb, mint a 15e-es, mert az szúr és ekéggé sprőd :)
2014. aug. 1. 14:44
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kényelmes, azzal nem is vitatkozok - de olyan mint egy "melegítőnadrág", mármint nyúlik stb... és egy lovas nadrágba az a jó, ha szűkebb és körülfogja a lábaidat, megtartja. Érezni a különbséget lovaglás közben is, jobban érezni a lovat. Lehet, hogy a decathlonosba elvagy egész nap mert kényelmes, viszont egy drágább más márkájúba jobb lovagolni.
2014. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez nem sznobság... Viszont aki tapasztalt az tudja a különbséget a dechatlonos és egy minőségi nadrág között. Ami akár lehet 3e Ft is, mert használtan is lehet venni őket, nem kell 20e-ket kifizetni egy gatyáért...
2014. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kik számoltak be arról hogy annyira sokáig bírnák ezek a gagyák? Havi 2x lovagló hobbylovasok ? Mert akik komolyan lovagolnak, azok ilyet biztos nem mondanának :)
2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is baromi kényelmes a legolcsóbb decathlonos lovasnadrág, és úgy tapad rám egy év után is, ahogy kell, egyáltalán nem nyúlt ki. Kettő van belőle, egyikkel sincs semmi gáz. Puha, kényelmes, imádom. Egyébként ha csak végigolvastátok volna, az előző oldalon a 4-es meg a 9-es írta azt, hogy nekik jó a tapasztalatuk vele, és mindkettejük minden nap lovagol. Ebből a szempontból az én példám bizonyára nem releváns, mert én csak minden második nap lovagolok :P, de nekem is bevált.

Ellenben van az az érzésem, hogy TI viszont még nem próbáltátok.

2014. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!