Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor rúg a ló? Barátságos ló...

Mikor rúg a ló? Barátságos ló rúghat például tisztítás közben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 08:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen,en is ugy tudtam, hogy oldalra is tud. Nem ellenkezett, sot, a mellso labat is csak akkor emelte(vakarozott), mikor attertem a masik oldalra. Remelem kesobb sem lesz baj, es kifejezetten elveztem, hogy dogos csaj lett belole szep uj frizuraval :)))
2014. aug. 30. 15:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten oldalra tud rúgni, de az izomzata, lábfelépítése, izületei miatt elméletileg ez inkább oldalra kapálás, nem rúgás. Persze sok ló nem olvasta a szakkönyvet...
2014. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A ló nem tud oldalra rúgni, csak hátrafelé. A szarvasmarha tud oldalra rúgni, illetve ez sem teljesen igaz, csak kanyarít egyet a lábával. A ló csak hátrafelé rúg. Állj az oldala mellé és úgy tisztítsd a farkát. A vágását bízd olyanra, akik értenek a lovakhoz. Te ne kezdj bele! ... Igen, a pónik nagy sunyik, ha nagy lovakkal vannak kint a legelőn, a póni a főnök. A picuri ott terrorizálja a nagyokat, csipkedi a hasukat. Nagyon vicces!
2014. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Állattenyésztőként diplomáztam, és nem, a ló nem tud oldalra rúgni, ezért állnak mellé. A szarvasmarha tud oldalra rúgni, ez a fejésnél elég idegesítő tud lenni. De egy tehén vagy üsző nagyon ritkán csinál ilyet, persze csak mert őket lehet fejni. :D egy bikát vicces lenne ... na mindegy, ez nem téma.

Nyilván nem értesz a lovakhoz, de ha jársz lovagolni vagy szeretnél, akkor az oktató mindent el fog neked magyarázni.

2014. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hu,koszi mindenkinek!Sajnos nem nagyon ertek a lovakhoz,de mindenki elkezdte egyszer es a nullarol,gondolom en is belejovok. De a ponim a mai csutak ota ramkapott,jon,bujik,hizeleg, kefelteti magat ,alig varom,hogy raulhessek :))))
2014. aug. 30. 17:56
 16/16 A kérdező kommentje:

13-as!

Mar levagtam a farkat es a sorenyet is. A sorenye nagyon szep lett,elol is, a farkat csankig vagtam csak,ahogy irjak.

2014. aug. 30. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!