Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ideje a vágtának neki kezdeni?

Ideje a vágtának neki kezdeni?

Figyelt kérdés
3 eve lesz h lovagolok de eddig csak magan haznal es max ugettunk de nem voltam vmi jujjdejo.Aztan most lesz az 5. Oram a lovaardaban es eleg lusta lovak akadtak eddig a kezembe viszont az edzo azt mondta h le a kalappal elottem h tudom kontrollalni ezeket a "nehez" lovakat es h legkozelebb megyunk terepre es elkezdjuk a vagtat.Tul korai lenne?

2015. máj. 11. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
0%
Húhú, de nagyot mondtál! Hiszi a piszi. Abból, amit írtál, teljesen nyilvánvaló, hogy egy 16 éves okos pulykatojás vagy.
2015. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Természetesen, igazad van. Biztosan 16 éves "pulykatojás" vagyok - vicces is lehetne a szóhasználatod, ha nem pont ebből jönne le az, hogy egy tudatlan kis tinédzserrel vitatkozom. :-D De légy boldog vele. És gondolj amit akarsz. :-D
2015. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, amit leírsz magadról, és tiszteletben is tartom, De.

Ne felejtsd el, honnan kezdted, honnan jöttél. Mert méltán lehetsz büszke az eredményeidre, de te már nem büszke vagy, hanem gőgös. Valószínűleg ezért is nem vetted át az iróniát az írásból, amikor a "beretezni"-szót használtam - csupán azt nézted, hol röhögheted még pofán a másikat, mert te Te vagy, itt meg mindenki senki.

A feltételezéseddel ellentétben, én is tudom, hogy ilyen szakszó nincs - még ha nem is volt pénzem olyan neves edzők által tanulni, és annyi és olyan színvonalú versenyen részt venni, mint neked volt -, pusztán azért használtam, mert a gyerektől bizony hallom. Ami arra enged következtetni, hogy nagyon rossz helyről került hozzánk.


Jó lenne végre, ha észrevennéd, hogy nem azzal van itt a probléma, ahogyan oktatsz (én legalábbis nem ezt mondtam). Azzal van a probléma, hogy beleestél a magadfajta nagy múltú emberek csapdájába: fintorral és lenézéssel viseltetsz minden iránt, ami nem az általad megszokott mederben folyik. Mert szerinted máshogy nem lehet, és aki mást állít, az hülye - mert te már ezt meg azt végeztél, és 30 év van mögötted, ne pofázzanak neked. Pedig szerintem teljesen természetes reakció, hogy valaki megvédi az érdekeit veled szemben, ha ilyen arrogánsan, személyeskedőn és lekicsinylőn beszélsz róla. Tanulj meg újra emberként viselkedni. Az interneten is.

2015. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
A lényegre tapintottál, 63-as. Tulajdonképpen tényleg mindegy, hogy szakedző-e vagy csak egy csitri, a fő probléma a modorával van. Szakmailag csak annyit tudunk róla, hogy szerinte elég hetente egyszer "átlovagolni" egy iskolalovat ahhoz, hogy képzettségi és érdeklősi szintje állandó maradjon. Hát én ilyen lovat még nem láttam, de lehet, hogy van ilyen is, hiszen annyi minden van ezen a világon, és lehet, hogy nem is csak ez az egy világ van... ettől még akár szakedző is lehet a koma, de akár szakedző, akár nem, akkor is csak egy gőgös parasztbasa, ez jól látszik a stílusán. :-D
2015. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Kedves 63-as,olvasd vissza az egész beszélgetést és rájössz, hogy nem én kezdtem bunkózni.

A pénzről meg annyit, hogy egy fillért nem toltak alám, hogy lovazzak. De nem mesélem el, hol és hogyan melóztam, nem ez a téma.

Ja és ha ismernél, tudnád, hogy sok mindent lehet rám mondani, de azt nem, hogy elszálltam volna vagy lenéznék bárkit is. De nyilván ha hülyére vesznek, visszavágok. Ennyi.

2015. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!