Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy lóról?

Figyelt kérdés

Már elég sok ideje lovagolok, hogy tudjam(és, hogy ők is tudják), nem fogok ráunni. Kiskorom óta győzködöm őket, időről-időre előkerül a téma, de nem szeretnének lovat.

Ott tartanám, ahol most lovagolok, ami elég közel van az iskolámhoz, így sok időt is tudnék vele tölteni.

Azzal szoktak jönni, hogy nem megvenni, hanem fenntartani a drága, amivel tisztában is vagyok, de tudom, hogy lenne rá keret, ha akarnák. A felszereléseket pedig meg tudnám venni én magam is.

Szóval az egész már csak rajtuk áll, de eléggé makacsak a témában, szerintem ebben az is benne van, hogy (bár sosem vallanák be,) eléggé félnek a lovaktól.

Valaki, aki ilyen helyzetben mégis kapott lovat? Hogyan sikerült meggyőznie a szüleit? Esetleg ötletek arra, hogyan érjem el, hogy megkedveljék a lovakat, és lássák az én szemszögemből is a témát?



2015. aug. 11. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, persze Overdoseval. :D Kamu! ;)
2015. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan annyi hülye van itt h ha másért nem röhögni jó idejárni :D Hatalmas !!
2015. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2015. aug. 14. 11:23
 14/14 anonim válasza:

Szia! Sajnos egyet kell értenem az előző válaszolókkal. Tényleg nagyon húzós dolog mindez. De (lehet hülyének nézel,de csak egy kisebb megoldás) lehet lovad viszont elég sok feltétellel. Na például le kell mondanod sok dologról.

PL: LCD tévé,iphone,jó számítógépek,és ebben az esetben akár NYARALÁSról is! Tahát ha nem mész nyaralni nem kérsz karácsonyra,szülinapodra semmit se (és rendszeresen) akk van esély rá. És a féltartás tényleg jó ötlet próbálkozzatok meg azzal. Remélem tudtam segíteni :)

2015. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!