Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket is ennyire felzaklat,...

Titeket is ennyire felzaklat, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Minap bekisértem a barátnőm a lovardába (én is járok lovagolni), és éppen egy kb. 6-7 éves gyerek ült a pónin, ahogy néztem kigyovonal volt, ügetésben, pálcával. Amit lattam:

A gyerek határozatlan modon csapkodta a lovat, nem betartva a fokozatos biztatást, idétlenül hadonászott a pálcával, pár percig attol tartottam megcsopja a ponit azon a részen és az elveti. A szárak valami abnormálisan távol voltak a nyeregkápától, rémesen hosszu szárat engedett, és az látszott, a poni konkrétan oda ment amerre akart...

Es meg engem szolt le a barátnőm hogy ugyan már, 6 éves.. De kérdem én, ilyeneket minek engednek lora? Megértem hogy sok jotékony hatása van, állatbarát lesz a gyerek meg minden, de az ilyet én nem negedném ügetni, amig igy bánik a loval...



2015. nov. 14. 19:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem elképzelhetetlen, hogy azért, mert

1. a póni anélkül meg sem mozdul

2. mondták neki.

Melyikért felel a gyerek?

Abba meg a póni sem hal bele, ha meglegyezi egy hatéves azért, hogy méltóztasson megmozulni.

2015. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!