Kezdőoldal » Állatok » Lovak » En ezen a rajzfilmen nagyon...

En ezen a rajzfilmen nagyon felcs£sztem magam?

Figyelt kérdés

Alabbi linkelt videot nem kell vegigneznetek eleg ha ot percet lattok belole es minden kiderul....

Miert nem tudnak arra figyelni hogy legalabb egy kicsit valosaghu legyen es ne tanitson teljesen rosszat a gyerekeknek?

A lovakat arkon bokron at hajtjak es versenyeznek

Majd derekig behuzzak a szarat es a lovak megallnak es ha rantanak egyet akkor rogton vagtazni kezdenek...ertem en hogy rajzfilm meg minden de azert ennyire nem!!

Baratnom huga ezeket nezi es felult a lora es ugy kezdte az egeszet hogy rantott egyet a szaron(persze nem azt mondom hogy a legkifinomultabb segitsegeket kell mutatni meg felfelvetelek meg minden de azert ez mar tulzas szerintem)

2:30-nal a lovakat ott hagyjak hogy igyanak a folyobol es ok addig cseveresznek

11:00-nal ahogy szembol huzzak a ponikat izombol

17:45-nel ahogy rohannak be az istalloba uvoltve

5:54-nel az a megallitasi technika

Es a lohangokrol mar ne is beszeljunk mint valami siro kisbabak vagy nem tudom ezeket az effekteket honann szereztek

Nektek ezekrol mi a velemenyetek?

[link]



2016. febr. 20. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor én is "ostoba" vagyok, mert engem is felcsesz az ilyesmi, nem vagy egyedül. Nem értem, ugyanennyi energiába kerülne egy normálisabb rajzfilmet csinálni, mint ennyi bődületes baromságot kitalálni.

Az igénytelenség ami fájó, a készítők úgy adnak el szemetet, hogy: "Ezeknek a hülyegyerekeknek jó lesz"

2016. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ok akkor nem vagyok egyedul :")

Igen engem is az idegesit amit leirtal

Ertem en hogy rajzfilm de foleg egy rosszul sikerult lovaglo edzes utan nagyon fel tud irritalni ;)

2016. febr. 21. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!