Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Epona mellett egyetem?

Epona mellett egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kérdéssel szeretnék fordulni hozzátok, hogy mit tudtok az epona spanyol lovasiskoláról? Ha elvégzem a 3 évet (lovász+ belovagló)+ a Tf lovasedzőit, utána mik a kilátások a jövőre nézve? Hol tudok majd ezzekkel a végzettségekkel dolgozni? Megéri? Lehet esélyem bejelentett, jól fizető munkahelyre, ahol megbecsülnek? Mondjuk rendesen, mint edzőt alkalmaznak, fix, korrektül bejelentett havi fizetéssel?

Még azt szeretném megkérdezni, hogy az Epona mellett tudnék-e levelezőn egyetemre járni? A családom csak akkor engedi, hogy az eponába menjek, ha mellette lesz egy diplomám is, hogy több lábon álljak.

Ha valaki jártas e témában, akkor válaszoljon!

Köszönöm!!!!


2017. okt. 7. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Lehet esélyem bejelentett, jól fizető munkahelyre, ahol megbecsülnek?"

Lovasszakmában ez nem a végzettségedtől függ, hanem a tapasztalatodtól. Ha vannak versenyeredményeid, magad képezte lovakkal, akkor igen, találsz jó munkahelyet, ha nem tudsz ilyen szinten lovagolni, akkor mindegy milyen papírod van, nem azt fogják nézni.

Ha a szüleid ragaszkodnak a diplomához, jobban jársz, ha az egyetem mellett egy komoly lovardába jársz, ahol versenyeztetnek, és esetleg van lehetőséged besegíteni lovak kiképzésében/oktatásban is(attól függően, hogy melyik területen akarsz dolgozni). Ez ugyanolyan embert próbáló és macerás lesz, mint a két suli, csak jobban be tudod osztani az idődet, mert a lovardák mégis rugalmasabbak mint egy iskola.

2017. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!