Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszed felelossegre...

A szomszed felelossegre vonhat, ha a macskam atmegy hozzajuk a dolgat elvegezni?

Figyelt kérdés

Ivartalanitott, kint tartott, oltott, fereghajtozott, chipelt macska. A szomszed megtalalt azzal, hogy osszekakilja a kertet, es csinaljak vele valamit.

Kertvarosban lakunk.

Mondtam neki, hogy ne habozzon, nyugodtan kizavarhatja, lespriccelheti vizzel, megijesztheti, szoval emiatt ne aggodjon, de ezen kivul nem tudom, mit tehetnek az o keresere.


2019. szept. 6. 09:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
16%

"a cicabiztos kerítés baromira nem is ezt jelenti, nézz utána"

Mindegy mi,horribilis költség a macska által okozott "kárhoz" képest! Tessék együtt élni a macskákkal! Legközelebb már a fecskék, cinkék és a rigók is zavarni fognak! Üvegbúra nem kéne a fejedre?

2019. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Az én kandúr macsekom is átjár és tojnak rá még enni is adnak neki mert oda udvarol. De ha ilyen szomszédom lenne akit zavar tuti hogy szembeköpném, vagy bemocskolnám mint a szart.
2019. szept. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!