Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van? Félek hogy...

Mi baja van? Félek hogy elveszítem. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy 2hónapos cicám, akit kaptam. Nos az a szitu hogy anyukáját elütötte az autó. Engem folyamatosan nyalogat, és attól félek hogy esetleg még kötődik hozzá érzelmileg, és engem néz az anyukájának. Nem lehet ebből késöbb baja? Nektek volt már ilyen? Ha igen, mennyi ideig tartott?
2010. júl. 18. 22:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és közvetlen a fülcimpámat nyalogatja.
2010. júl. 18. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:

az én cicám is mindenkit nyalogat:)

most lesz 1 éves

2010. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
csak szeresd őt^^ ahogy nő a cica, kicsit "lazulni" fog ez a kapcsolat...
2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hú, remélem. nem szeretek nyálasan kelni. Köszi mindenkinek felpontoztalak.
2010. júl. 18. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baja ebből? Nem értem a kérdést. Egy két hónapos cica ígyis úgyis elveszíti az anyját mert elviszik másik házba rendszerint. Azért ő nem ember, nem viseli meg őt.

Amúgy meg minden macska részben anyának, részben pedig kölyöknek érzi magát a gazdájával szemben.

2010. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a kiscicám 2 hetes kora óta anyuka nélkül van :(. Én etettem kezdetben cumisüveggel stb., teljesen az anyukájának tekint, és eleinte ő is ilyen kis nyálazós volt, de semmi baja a kis édesnek egyébként, kb. 4 hónapos koráig volt ilyen kis nyalakodós.
2010. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ó köszi:)
2010. júl. 19. 03:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt néhány ilyen cicám. Volt, amelyik 2 éves koráig "cumizni" akart, de majd kinövi. :)
2010. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!