Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek attól, hogy elveszítem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól, hogy elveszítem, mikor még meg sem kaptam, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki a legjobb barátom, és kiderült, hogy másképp is szeretjük egymást, már egy ideje. Megkérdezte, akarok-e vele járni és azt feleltem nagyon szerelmes vagyok belé, de nem. Az okom: a kapcsolatok 80%-a szakítással zárul, ami pedig általában veszekedésből vagy összeférhetetlenségből ered. Én félek, hogy ha összejövünk, netán mikor szakítunk, nem csak a szerelmem veszítem el, de a legjobb barátom is. Mit tegyek?/Mit mondjak neki? Köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. aug. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira túllihegni ezt a kapcsoalt dolgot. Ne csaljátok meg egymást, beszéljetek meg mindent, őszintén, ahogy a barátok szokták, és nem lesz baj. Sok szerencsét!
2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 x) ***** válasza:
Ez elég hülyeség... nyilvánvalóan a legtöbb kapcsolat egyszer véget ér. tanulni kell belőlük ennyi. Szerintem járjatok együtt, ha valami nem működne még nem kell veszekedéssel véget vetni neki, lehet szakítani a lehető legóvatosabban is. De nem lehet mindig attól félni hogy egyszer majd szakítasz vele.. :) én is jártam már egyszer a legjobb fiú barátommal, nem működött szakítottunk de a mai napig barátok vagyunk, bár való igaz annyira nem intenzív mint volt.
2011. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg. Szerintem az a legjobb kapcsolat, ami egyben barátság is - így egyenrangúnak tekintitek egymást és tényleg mindent meg tudtok beszélni.


Ráadásul szerelmesek vagytok egymásba! A fiú járni akar! Ez már soha nem lesz tisztán barátság... A fiú mindig úgy fog rád nézni, hogy de jó lenne, ha járnátok, milyen jó lehet veled csókolózni, szeretkezni... És ha tényleg szerelmes vagy te is, akkor te is szenvednél, hogy ott van melletted és nem kaphatod meg.


Szerintem ha mindkét fél szerelmes a másikba, az már sima barátságként nem működhet, ezért hát nem tudok mást ajánlani, mint... legyetek egy pár! :)

2011. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Csak fölöslegesen töröd ezen a fejedet.

Statisztikába vagy szerelmes vagy a pasiba?

Meg nem tudod, hogy a statisztikában melyik részében vagytok benne.

Szerelemben ne keresd a logikát! Nagy hiba. Ne bontsd le 1esekre 0lákra... Nem fog menni!

Most keresd meg, és ugorj a nyakába!


Amm, meg pont ezzel szúrnád le...:S Mert szeretitek egymás, de nem vagytok együtt, mind a ketten tudjátok a másikról, szeret... És mikor baráti társaságban vagytok, akkor kellemetlenül fogjátok érezni magatokat, és egyre kevesebbet fogtok talizni, ez miatt...

Szóval ez katasztrófa így...:/


18/F

2011. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nálunk!

Nagyon féltem tőle, de minden tök jól megy! Persze egyszer kétszer volt olyan, hogy összekaptunk, aminek az lett az eredménye, hogy egy órát nem szóltunk egymáshoz.

Már másfél éve együtt vagyunk! :)

Próbáld meg, mert ha tényleg a legjobb barátod, működni fog a dolog.

2011. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!