Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Annyira félek, hogy elveszítem (? )

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve együtt vagyunk a barátommal, viszont van egy lány barátja, akibe szerelmes volt mielőtt összejöttünk, de soha semmi nem volt köztük. Én mindig is nagyon tiltottam a lánytól, és rengeteg veszekedésünk volt miatta. Nemrég kaptam egy olyan e-mailt hogy titokban találkozgat vele, ezen nagyon kiborultam. Rákérdeztem a dologra, de ő azt mondta hogy ez nem igaz. El is hittem neki, mivel aki az e-mailt irta, még csak a nevét se volt hajlandó elárulni, úgyhogy valószinüleg kamu volt, bár azér mégis ott maradt bennem a kétely, hogy mi van ha mégis igaz. Persze a lánynak is van barátja, de attól még zavar hogy beszél a barátommal. A gond igazából az, hogy az e-mailek óta folyamatosan arról álmodok, hogy a barátom megcsal, vagy hogy szakít velem emiatt a lány miatt. Lassan 2 hete alig alszom, és folyamatosan ideges vagyok. Rájöttem, hogy amit a lány iránt érzek az nem csak féltékenység, hanem sokkal inkább az hogy iszonyatosan félek tőle. Egyszerűen rettegek, hogy egyszer a barátom elé áll és közli vele, hogy szereti és a barátom egyből rohanni fog hozzá. Ugy érzem nem lenne esélyem vele szemben :( és ez rettenetesen kiborít, mert a barátom nélkül nem tudnék mihez kezdeni. Soha senkit nem szerettem még ennyire...Nekem legtöbbször bejönnek a megérzéseim és most ugy érzem, hogy ez a lány nagyon veszélyes rám nézve. Ezért is szeretném, hogy a barátom ne beszéljen vele többett, csak nem tudom hogy hogy mondjam el neki ezt az egészet, hogy mit érzek a lánnyal kapcsolatban és hogy mért szeretném ha távol tartaná magát tőle. Szóval ha valaki volt már hasonló helyzetben, az légyszi segítsen.
2011. aug. 15. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, úgy, ahogy ide leírtad. Ha szeret, akkor meg fogja érteni, és ha eddig találkozgatott vele, akkor többé nem fog, és megbeszélni veled a dolgot. Ha meg nem, akkor ennyit is ér...
2011. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"mert a barátom nélkül nem tudnék mihez kezdeni. Soha senkit nem szerettem még ennyire..."


én ugyanezt éreztem aztán 9 hónap után egyik napról a másikra ki lettem dobva. eltelt 1 hónap és egész jól megvagyok, előtte is volt életed utána is lesz :)


amúgy szerintem ne tiltsd el őt semmiképp... és azért 1 év nem kis idő, bízhatnál benne. meg a csajnak is van barátja...

2011. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Õszintén mondd el a baràtodnak, hogy mit érzel, jobb mintha magadban szenvedsz. Ha igazàn szeret,akkor megérti, ha meg nem akkor te fogsz szenvedni ebben a kapcsolatban!
2011. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
regényt szeretnék olvasni kikölcsönzöm az Egri csillagot, vagy a Pál utcai fiúkat
2011. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
engem egyszer már 7,5 hónap után kidobott a barátom, mert hogy már nem szeretett annyira, akkor én annyira kiborultam h nem voltam hajlandó ennni, meg semmit, már kórházzal fenyegettek, persze erről a barátom nem tudott semmit, aztán 3 hét után megkeresett h rájött h nagyon szeret és én persze h kibékültem vele, de ezek után még egy szakitást már nem birnék elvilselni
2011. aug. 15. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tiltod a barátodnak a kapcsolatot vele, vagy bármilyen más módon korlátozni próbálod, akkor azt hiszed jót teszel, igaz?

Hát elárulom, hogy ha valakit úgy szeretsz, hogy közben megfojtod a szereteteddel akkor fog igazán kiutat keresni. És hagy ne mondjam, hogy hol találná meg azt a kiutat.

2011. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia.

Énis ugyan ebbe a helyzetbe vagyok..

Csak a pasim járt is vele 9 honapot avval a csajjal..

És most beszélgettek.. és elölzem titkolta.. eléggé szar érzés volt ez.

Én igazábol nem e-mailt kaptam.. ha nem felt vett msn-re a votl csajja h ök járnak..

Kételkettem..

Zavart.. és megkérdeztem a barátom..

Ő azt monda Nem igaz.. Elis hittem..

De mégis zavart..

Én elmondtam neki h ne beszélgesseenk mert féltem.. h a csaj elveszi töllem.. mindnet elmondtam ami zavar..:)

És áttölelt.. és azt monda nem beszél vele :) És igyis lett.:) most már 2 éve vagyok vele..:) És egyszer se hallani acsajrol.:)Szerintem teis mond el neki h téged zavar ez :) és ha szeret mindne rendbe lesz..:) Amugy nekem az volt a szar h a csaj nayg bombázo volt.. nagy mellek meg szwal csini lány volt.. nyomába se érhetnék..:) de mégis megmondtam a páromnak.. h engem ez zavar.. és voltunk buliba és oda jött a csaj.. és csak ugy lekocoltatta.. megis lepötem..:) Szwal mindent belé ;)

2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem meg pont az a durva h én sokkal jobban nézek ki a lánynál, meg ugy alapból a barátom exeinél is és ezt nem azért mondom mert hűű de beképzelt vagyok, hanem mert rengetegen mondták. Ennek ellenére én mégis félek tőle, mert tudom hogy a szerelemben nem a kinézet az elsődleges...
2011. aug. 15. 14:28
 9/12 anonim válasza:

Tényleg nem az.. ez bizonyitja az én kapcsolatomat is..:)

Akkor meg tényleg nincs paráznod..Mond meg neki mi bánt.. nem kell semmit se szégyelni ugyan is egy kapcsoaltba lehetnek korlátok.. és olyanokat amit a nök mondanak meg..: D h a kapcsi tényleg jó legyen :)

2011. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jószándékú ***** válasza:
Fogadd el a tényt, esélytelen vagy egy régi szerelemmel szemben.
2011. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!