Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom egyik macskája...

A szomszédom egyik macskája megölte a másikat, miközben rám vannak bízva, mi a fenét tegyek? Nagyon félek .

Figyelt kérdés

Elmentek egy hétre "nyaralni", rám bízták a 3 cicát. Jóban vagyunk, nekem is vannak állataim, ismerem a cicákat. Napi 2x járok át etetni, itatni, almot takarítani, foglalkozni velük, de ma nagyon összebunyóztak, próbáltam szétszedni őket, de engem is szétkarmoltak, lelocsoltam őket vízzel, de kergették tovább egymást, aztán a magas szekrény tetejéről leestek miközben birkóztak, a pici rosszul esett és folyt belőle a vér mindenhonnan, a füléből, orrából, szájából és nem mozdult, akartam hívni állatorvost, de egyből meghalt:((((

Mit tegyek, nagyon szeretik, ő a kedvenc, a kisfiú, mert olyan kis pimasz, mindig csesztette az anyját, talán betelt a pohár? Fél éves volt még csak, most a kislányával nyugodtan heverészik:(((

El kéne temetnem? Szóljak nekik? Elrontanám a nyaralást, de ha nem szólok az milyen már, most mi legyen?

Félek, hogy engem okolnak majd a történtekért:(((((


2020. febr. 29. 15:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%
Szoltál nekik?
2020. febr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Még nem, nem merek, gondolkodom hogyan mondjam el, de folyton sírok, ha erre gondolok, én is szerettem ezt a cicát.

Utolsó előtti: Sajnálom, én nem voltam ennyire határozott, baromira megijedtem, hogy mi a frász van, plusz ha letépem a kicsiről azzal a módszerrel, ahogy mondtam, akkor a kicsi torka is vele megy. Amikor lelocsoltam egy pillanatra szétugrottak, de rohantak is tovább egyből. Kergetve meg nem bírtam elkapni, amikor egy pillanatra külön voltak, mert egyből bújtak az ágy alá, aztán fel a szekrényre, ahol el sem értem őket. És így történt. Remélem nem nézik a gyakorit ...

2020. febr. 29. 15:27
 13/36 anonim ***** válasza:
53%
Ne halogasd, hívd fel őket azonnal!
2020. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Minél később szólsz, annál gázabb.
2020. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%

#12

Nyugodj meg, ha nem lettél volna ott, akkor is megtörtént volna. Pont ezért mondtam, hogy nem kell a részletekről beszámolni, mert részben a szívüket fájdítod, másrészről lehet, hogy magukban valóban hibáztatnának, hogy nem tudtad lerendezni.

2020. febr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
Én nem szólnék nekik, nem rontanám el ezzel a nyaralásukat. A cicán már úgysem tudnak segíteni, szerintem ráérnek megtudni a rossz hírt akkor, ha hazajöttek.
2020. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%
Ne hívd fel, kukdj egy üzenetet hogy a macska sajnos leesett a szekrenyrol, hivtad az orvost de már késő volt.
2020. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
60%
Egy macska képes úgy esni hogy belehal? Ráadásul úgy hogy ilyen sérüléseket szerezzen? Maximum ha ráesik a szekrény... Ilyet még nem láttam, pedig az enyémek (kintiek) rémítő magasról is lezúgtak.
2020. febr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
52%
Valami nagyon sántít a sztorival.
2020. febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
82%

#18-19


Ha össze van gabalyodva a másikkal, akkor nem tud a talpára esni. Ha a fejét beütötte, miközben a másik súlyával terhelten esett a földre és ő volt alul, akkor miért nem elképzelhető?

2020. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!