Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom egyik macskája...

A szomszédom egyik macskája megölte a másikat, miközben rám vannak bízva, mi a fenét tegyek? Nagyon félek .

Figyelt kérdés

Elmentek egy hétre "nyaralni", rám bízták a 3 cicát. Jóban vagyunk, nekem is vannak állataim, ismerem a cicákat. Napi 2x járok át etetni, itatni, almot takarítani, foglalkozni velük, de ma nagyon összebunyóztak, próbáltam szétszedni őket, de engem is szétkarmoltak, lelocsoltam őket vízzel, de kergették tovább egymást, aztán a magas szekrény tetejéről leestek miközben birkóztak, a pici rosszul esett és folyt belőle a vér mindenhonnan, a füléből, orrából, szájából és nem mozdult, akartam hívni állatorvost, de egyből meghalt:((((

Mit tegyek, nagyon szeretik, ő a kedvenc, a kisfiú, mert olyan kis pimasz, mindig csesztette az anyját, talán betelt a pohár? Fél éves volt még csak, most a kislányával nyugodtan heverészik:(((

El kéne temetnem? Szóljak nekik? Elrontanám a nyaralást, de ha nem szólok az milyen már, most mi legyen?

Félek, hogy engem okolnak majd a történtekért:(((((


2020. febr. 29. 15:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tehettel volna.

Nagyon rossz helyzetben vagy, de megbékelnek.

Sajnálom

2020. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan macskám, aki mindig verekedett volna az anyjával. Amint lepihent az anyja, ő harapdálta, az anyja morgott rá, de nem lehetett a kicsit lecsitítani.

Nem értett a szép szóból. Ők is verekedtek, ha az anya már nagyon megelégelte. El kellett ajándékozni a kicsit.

Szerintem nem te vagy a hibás.

2020. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás. A két macska nyilván nem először verekedett össze, tehát a gazdái tisztában voltak ezzel a veszéllyel. Nekik kellett volna a két macskát különrekeszteni.
2020. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Előbb vagy utóbb megtörtént volna, lehet hogy nem éppen a te felügyeleted alatt szóval emiatt ne okold magad. Sajnálom hogy téged okolnak ,de biztos nagyon a szívükhöz nőtt és még gyászolják. Meg fognak békélni és racionálisabban fognak majd gondolkodni. Fel a fejjel :/
2020. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Azóta megbékéltek a szomszédaid?
2021. máj. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Esetleg mutasd meg ezt a kérdést nekik vagy küld el nekik hogy mennyire, kétségbe voltál esve emiatt.
2021. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!