Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom egyik macskája...

A szomszédom egyik macskája megölte a másikat, miközben rám vannak bízva, mi a fenét tegyek? Nagyon félek .

Figyelt kérdés

Elmentek egy hétre "nyaralni", rám bízták a 3 cicát. Jóban vagyunk, nekem is vannak állataim, ismerem a cicákat. Napi 2x járok át etetni, itatni, almot takarítani, foglalkozni velük, de ma nagyon összebunyóztak, próbáltam szétszedni őket, de engem is szétkarmoltak, lelocsoltam őket vízzel, de kergették tovább egymást, aztán a magas szekrény tetejéről leestek miközben birkóztak, a pici rosszul esett és folyt belőle a vér mindenhonnan, a füléből, orrából, szájából és nem mozdult, akartam hívni állatorvost, de egyből meghalt:((((

Mit tegyek, nagyon szeretik, ő a kedvenc, a kisfiú, mert olyan kis pimasz, mindig csesztette az anyját, talán betelt a pohár? Fél éves volt még csak, most a kislányával nyugodtan heverészik:(((

El kéne temetnem? Szóljak nekik? Elrontanám a nyaralást, de ha nem szólok az milyen már, most mi legyen?

Félek, hogy engem okolnak majd a történtekért:(((((


2020. febr. 29. 15:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
Le lehet pontozni, de ilyen mértékű sérülés gázolásnál, vagy elég durva verésnél elképzelhető. Lehet hogy a kérdező nem ok nélkül fél attól hogy őt fogják okolni. Most komolyan: te bántottad a cicát? Egy hat hónapos tud esni, főleg szekrény magasságából.
2020. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%
Akkor is ha verekszik.
2020. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%

Szolj a szomszédnak minél hamarabb!! Mond meg hogy úgy találtad meg hogy dőlt belőle a vér s meg volt halva.s te nem tudod mi történt mert úgy találtad meg.

S majd később mikor a kismacska halalát feldolgozza meg lenyugszik a szomszédod akkor megmondod neki a teljes igazat s hogy nem merted elmondani mert féltél hogyan fogadja.

2020. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Elmondtam nekik. Kérdezték mi történt, szóval inkább elmondtam őszintén. Nem tudom mit fognak mondani, de nagyon sírt a telefonban a nő, jönnek haza még ma.

Lehet nem kellett volna, sajnálom a cicát is, a gazdikat is és nem tudom mit mondjak.

Miért bántottam volna? Bunyó közben estek le, ahogy valaki leírta, tökéletesen úgy történt. A kicsi volt alul. De a nagy azóta teljesen nyugodt, sziesztázik a kanapén a lányával.

Nekem meg tiszta vér mindenem, itt vagyok még mindig és csak nézem.

Egyre inkább azt érzem, hogy az én hibám, ők is ezt fogják hinni.

Bár az anyjuk már jó ideje el akarta innen űzni a fiút. Gondolom ez a természetes rend, hogy a kandúrok, amint önállósodnak továbbállnak, nem? Úgy olvastam. Vagy ez csak oroszlánoknál van így?

2020. febr. 29. 16:46
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi. Nem te vagy a hibás. Ezt ők is tudják. Ha mondanak csúnyákat ne sértődj meg, csak felindulásukban mondják.
2020. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2020. febr. 29. 17:05
 27/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem a te hibád. Balesetek elöfordulhatnak.
2020. febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Így volt a legtisztább, őszinteség mindennél jobban számít! Fel a fejjel nem a te hibád!
2020. márc. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Na mit mondtak?
2020. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nos, azóta nem igazán beszélünk. Köszönünk, de látom, hogy engem okolnak a történtekért. Alig bírnak rám nézni. Nekem is nagyon fáj, ott halt meg előttem és én is szerettem őt. Azóta se aludtam, folyton magam előtt látom. Gondolkodom, mit tehettem volna. Talán ha ..Nem tudom.

2020. márc. 2. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!