Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kóbor cicát, mit...

Találtam egy kóbor cicát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma jött ide hozzánk egy cica de rossz állapotban van (szerintem összeverekedett egy másikkal) adtam neki kaját de nem tud enni...nem tudom hogy miért, vizet azt egy picit ivott. Borzasztóan sovány. Befogadni és állatorvoshoz vinni nem tudom mert nekünk is van 1 kutyánk és 3 cicánk (a 3 cica befogadott). Nagyon sajnálom és segíteni szeretnék rajta valahogy,mit tegyek hogy egy picit is egyen? Vagy bármi! Fiatal cicának tűnik és nagyon barátságos.
2020. márc. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy nemtudod orvoshoz vinni mer van 3cicád?az oké hogy megtartani nemtudod,de vidd mar el orvoshoz!ha egy sovány macska nsm eszik,az nem ojan dolog hogy csinálok valamit aztán megjavul,NEM!vidd orvoshoz!
2020. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az állatorvost, és kérjél tanácsot tőle.
2020. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen tudod mondani hogy vigyem orvoshoz... azért nem tudom mert nincs keretem rá..., ahogy leírtam ez egy kóbor cica, most láttam elöször itt.
2020. márc. 31. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha egy állatvédőnek írnék?!
2020. márc. 31. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha annyi pénzem lenne akkor nem itt kérnék tanácsot hanem egyből vinném orvoshoz!
2020. márc. 31. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress állatvédő oldalakat.
2020. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most a vírús miatt,egy allatvédő szervezet sem fogja áttvenni tőled,ezért kéne orvoshoz vinni...azért nem valami nagy összeg,20-30ezer ft,már megbocsáss,de ha erre a cicára sincs "kereted" akkor ha valami történik a sajatjaiddal,honnan fizeted az orvost....felelősségteljes állattartás....
2020. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!