Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen súlyú (volt) 3 hónaposa...

Milyen súlyú (volt) 3 hónaposan a cicátok? Mekkora lett végül? Mennyi és milyen ételt kell ilyenkor adni nekik? Befolyásolja-e a cica felnőttkori méretét a kölyökkori etetés mennyisége és minősége?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

két hónapos volt, amikor mértem, pontosan 700 gramm volt.

sztem a méretét nem befolyásolja, de az biztos, hogy egy jól táplált cicának fényesebb a szőre, stabilabb az idegrendszere, mozgékonyabb, stb

2020. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két cica testvérek, 3hó+2nap a kicsi lány 1120gr, a nagy fiú 1490gr. Felnőtt súly 3 évesen kb. 3300g, 5000g. Ugyanazt ettek (nyilván.)
2020. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert nekem most 3 hós a pici cicám és 1 egész kiló, míg a nagytesó, aki 1 évvel idősebb nála, ő 3 hósan 2,5 kiló volt. Ugyanazt ették, eszik, a pici még mohóbb is.

De akkor ezek szerint ez teljesen a génektől függ?

2020. júl. 13. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan 1,6 kg volt, akkor kinézetre soványnak tűnt. 3 hónaposan kerek 2 kg, 3,5 hónapos most, 2,3 kg, izmos kiskandúr.


Nem tudom, mekkora lesz. De rettegek, mert minden másodpercben nekünk ugrik, harap karmol. De úgy igazá, idegből. Egyszerűen elborult az agya. Belegondolni is rossz, mire lesz képes 6 kilós felnőttként. Pszichopata macskánál nem előnyös az erő és a tömeg.

2020. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!