Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sokkoló nyakörv macskának?

Sokkoló nyakörv macskának?

Figyelt kérdés

Próbálta valaki? Egyáltalán létezik?


4 hónapos, 2,5 kilós macska rettegésben tartja a családot. Ébren töltött ideje 90 %-át a mi terrorizálásunkkal tölti. Harap karmol, támad, de kora ellenére nem játékból. Ilyenkor elborul az agya, zavaros a tekintete, liheg. Szóval kattant.

Nincs rajtam egy ujjbegynyi ép bőrfelület. Vérző karmolások és bekékült harapásnyomok díszelegnek rajtam. Nagyon erős, izmos kandúr.


A gyerekeimet is bántja, de nem ilyen szinten.


Felmegy a tűzhelyre, akkor is, ha fő valami. Felmegy az asztalra. Az ágy alá és az ajtóba ürít.


Az a baj, hogy gazdit sem találnék neki, mert egy idegen még nem kötődik hozzá, minden szívfájdalom nélkül kidobná az erdőben egy nap után.


Én magam nem tudnám kidobni. 5 hetes kora óta nevelem, szeretem.


Mindene megvan, játékok, törődés, szeretet, közös játékidő. Udvar nincs, panelban lakunk.


Próbáltam:

- Rászólni

- Ráfújtatni

- Ignorálni

- Kizárni

- Csap alá tartani (szereti a vizet, azt hitte, jutalom)

- Grabancánál lefogni

- Csípős paprikával bemenni magam (meglepődött, de fél percig zavarta)

- Visszaütni


Mostanában a grabancánál fogva "lefojtom", mint egy kutyát. Addig nem eresztem, míg nem nyávog. Elengedem, újra támad. Ezt 3-szor eljátsszuk, akkor feladja, párszor még toppant, mintha nekem akarna ugrani, de ha látja, hogy éber vagyok, feladja. Ilyenkor lefekszik mellém aludni.


Már csak egy ilyen kütyüben látom a kiutat.


Jah, igen, 2 hónap múlva lesz ivartalanítva. De volt már ugyanilyen zakkant macskám és csak rosszabb lett ivartalanítás után.


(Volt már 2 normális macskám is, szóval van kontraszt)



2020. júl. 16. 10:11
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

A macska már nem szenved? Ez mit takar? Agyonütötted? Kidobtad? Beadtad a sintértelepre?

Szegény cica,sajnálom hogy ilyen ember miatt kellett szenvednie.

Kérlek ne szerezz be több állatot,az ő érdekükben.

2020. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!