Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit képzelnek?? Macska etetés

Mit képzelnek?? Macska etetés

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történet ott kezdődik, hogy a nővérem és a családja nálunk lakik a ház emeletén. Régen ott tartottam a macska kaját, mert, hogy Ő is ott eszik és így egyszerűbb. Viszon rászoktak a nővéremék, hogy Ők is etetik, látszott, hogy hízik a macska és a drága kajája is rohamosan fogy amit én veszek mindig. Aztán kiderult, hogy van hogy egy nap 4-5szor eszik a macska. Eldöntöttem, hogy beviszem a szobámba a macskakaját. 1 nap 2szer adtam neki enni, egyszet száraz kaját egyszer alutasisat, nem is kért több kaját, jóllakott reggel meg este és ennyi. Viszont ma kivitték a szobából!!! A kaját és felvitték, a saját macskám kajáját a saját szobámból!!! Fun fact az, hogy nekik meg itt van a kutyájuk, és Őt soha nem eteti meg, csak én etetem.
2020. júl. 21. 10:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
4szer 4szor etetik* bocsánat így értelmesebb
2020. júl. 21. 10:51
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Mindenképp ülj le velük beszélni nem csak a macskáról, de a kutyáról is.

Nehéz lesz, de a te és a macska érdeke, hogy ez így ne menjen tovább.

A legfontosabb, hogy legyen továbbra is elzárva nálad a kaja!

2020. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább ez családi gond, nem ebbe a kategóriába való.

Le kell ülni velük és beszélni kell. Mondd el, hogy a te cicád, ők laknak nálatok úgyhogy fogadják el azokat a szabályokat, amiket te hozol. Ne adjanak neki enni és ne vigyék át a szobajukba a kaját az engedélyed nélkül.

Nyugodtan felhozhatod azt is, hogy hiába jót akarnak, de csak ártanak a cicanak így. Elzsírosodnak a szervei és rövidebb életre számíthat. Szóval nem csak miattad, hanem érte is fejezzék ezt be.

2020. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem jó neki már mondtam, azt is, hogy hogyha etetik akkor 1 nap 2szer,éshogy ne tegyék tele a tálak száraz kajával mert azt az Ő kutyajuk eszi meg. De semmi. Ez után jutottam arra, hogy beviszem a szobámba a kaját, erre reggel amíg aludtam már kihozták
2020. júl. 21. 11:07
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Zár
2020. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

A macska nem kutya, aminek naponta egyszer, max. kétszer kell enni adni. Eddig minden macskánknak folyamatosan kint volt a táp. Annyit ettek, amennyit szerettek volna. Egyik sem hízott el.

Ha zavar, akkor zárd el a kaját. A macska és a kajája is legyen nálad, ne az ő lakrészükön.

2020. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha nem hízna el engem sem zavarna
2020. júl. 21. 11:16
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet, hogy a macska mást is kap tőlük, nem csak a tápot? Egy kis mócsing, egy kis pörkölt, májkérm, mert a gonosz gazdája nem ad neki, és így tovább.

A tápot meg megeszi a kutyájuk, ahogy te is írtad.

2020. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Tehát ha jól értem, eltulajdonítottak valamit tőled, és azt használják?

Ez már az a kategória, hogy milyen jogalapon laknak nálad, hogy tudod őket kirakni, stb.

Mert ma a macskakaja, holnap a plazmatv?

2020. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Legyen az hogy miután megeszi a kajáját rakd el a macskakaját és a tálját
2020. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!