Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit képzelnek?? Macska etetés

Mit képzelnek?? Macska etetés

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történet ott kezdődik, hogy a nővérem és a családja nálunk lakik a ház emeletén. Régen ott tartottam a macska kaját, mert, hogy Ő is ott eszik és így egyszerűbb. Viszon rászoktak a nővéremék, hogy Ők is etetik, látszott, hogy hízik a macska és a drága kajája is rohamosan fogy amit én veszek mindig. Aztán kiderult, hogy van hogy egy nap 4-5szor eszik a macska. Eldöntöttem, hogy beviszem a szobámba a macskakaját. 1 nap 2szer adtam neki enni, egyszet száraz kaját egyszer alutasisat, nem is kért több kaját, jóllakott reggel meg este és ennyi. Viszont ma kivitték a szobából!!! A kaját és felvitték, a saját macskám kajáját a saját szobámból!!! Fun fact az, hogy nekik meg itt van a kutyájuk, és Őt soha nem eteti meg, csak én etetem.
2020. júl. 21. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
A kutyakaja nagyon nem jó mert a mácskanak sokkal több fehérje kell mint egy kutyának. Amint tudsz cuccolj el a macskával
2020. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"A történet ott kezdődik, hogy a nővérem és a családja nálunk lakik a ház emeletén"

Ebből az jön le, hogy a te házadban laknak.

"Amúgy a szüleinkel lakunk, valaki félre értette a kommentek közül, nem az enyém a ház. :D "

Oké, akkor így más a helyzet.

Szólj anyudnak, hogy üljetek le a nővéreddel, ti hárman és beszéljétek meg. Ha nem hat, kezd el te is etetni a kutyáját. (Viszont te ne etesd macskakajával, mert nekem attól behányt a kutyusom.) Amikor elhízik a kutyája, majd észreveszi, hogy miért nem szeretnéd, hogy etesse a cicádat.

És szerintem vehetsz a cicádnak kevésbé drága tápot, vannak olcsóbb, de jó minőségű tápok is.

Remélem nővéred nem fogja ezek után is etetni a cicust.

Sok szerencsét!

2020. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%

Én 2 olyan büdös pofont adtam volna már nekik sorban, hogy nem maradt volna foguk. Beszippantja a kutyájuk a macskakaját, mert nem adnak neki zabálni, de a te cicádat tömik.. Nyíltan ellopják az ételt a zárt szobádból és még van hajuk, nem üvöltötted le?? Lehet takarodni, ha nem tudnak normális emberként viselkedni.

Nem tudod bezárni a szobádba a cicát és a kajáját is? Anyud pl. miért fogad be egy komplett családot? Vannak itt kérdések.. Lehet, inkább neked kéne kirepülni a családból albérletbe..

2020. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!