Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a tetves macskákkal?

Figyelt kérdés
A házamból nyílik egy teraszajtó is, és ezt a nagy melegekben éjszakára nyitva hagyom. A teraszom egyébként zárt, csak a házból lehet kimenni az udvarról csak a korlát megmászásával lehet bejönni. A legalacsonyabb pont is 170 centi, ami a macskának nyilván nem egy nagy akadály. Az is kiborít, mikor az én kerti bútoromon döglenek, és leverik a virágokat, de újabban bejönnek a házamba is, és jelölgetnek! Bűzlik a nappalim, és az előterem a macskahúgytól. Van az ajtón egy mágneses szúnyogháló, amit valahogy le is tépett! Mit kezdjek ezekkel a dögökkel, hogy ne jöjjenek a teraszomra, és onnan a házamba?
2020. júl. 27. 17:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk a 20-as egész jó ötlet.
2020. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszédom 2 macskát "tart". Nem eteti őket, mindig átjárnak hozzám lopni, az ablakot nem lehet nyitva hagyni mert beugranak, stb.

Ide is fialtak már 2x.

Én az egyiket menhelyesek segítségével ivartalanítattam, azóta legalább a kóbor kanok nem jönnek.

A másikat elvitték.


Szerintem te is lépj kapcsolatba menhellyel, és vitesd el őket.


Ha ismered a tulajukat, és nem vagy fosos, akkor neki is megmondhatod hogy csináljob macska biztos kerítést mert eltűnteted őket.

2020. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az íjesztgetés semmit se használ. Megdobtam papuccsal őket, stb. Ugyanúgy visszajöttek.

Drasztikus módszereket azért ne alkalmazz (fegyver/méreg)

Szerencsétlen nem tehet róla hogy kinti macska, nem bent tartja a fogyatékos gazdija. Érthető a felháborodásod, de nem érdemel ezért halált...

2020. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem van mozgásérzékelős slagom vagy mim a kertben és elkezd spriccelni ha valami ott van. Plusz én nyitva hagyom a kertkapukat a kutyának, illetve a veteményes köré raktam villanypásztort, mert oda a kutya nem mehet be. Nem akarom elkiabálni, de asszem átszokott máshová a szomszéd macskája. Azóta nem nyúltam macskaszarba.
2020. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
23, Ne viccelj már! Sehol nem írtam olyat, hogy megölném, nem vagyok egy féreg. Leszarom, ha éjjel az udvaromon sétafikál, csak a nem kis mértékben magasított, és elkerített teraszomra, és a házamba ne jöjjön be. A házba most nem tud bejönni. Vettem másik szúnyoghálót az ajtóra, azt feltettem, és van egy kb. 1 méter magas osb lap darabom, amit pont a kinyitott ajtó elé tudok tenni éjszakára. A teraszon járt az éjjel, ez biztos, az egyik szék lábánál látok egy kis pisifoltot. Erre kell még megoldást találnom. Lehet, hogy ideiglenesen felteszek egy ilyen csirkeháló szerűséget a korlátra, hátha úgy nem tud felmászni.
2020. júl. 30. 05:54
 26/26 anonim ***** válasza:
Én a nőt feljelenteném a helyedben.Vagy csak fenyegetőznék vele.De a legjobb szerintem állatmenhellyel ko zultáni vagy befogni a macskákat és elvinni máshova.Pl település másik vége.
2020. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!