Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkapott egy denevér...

A macskám elkapott egy denevért, és meg is ette. Van valami teendőm? Lehet a macskám veszett?

Figyelt kérdés
Most történt 5 perce. Mennyi esély van rá, hogy esetleg elkaphatott valamit a macskám? Elvigyem orvoshoz?
2020. aug. 12. 23:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nagyjából ezt mondta a doki is, hogyha megharapta a denevér, akkor lehet a seb gyulladt, stb. Nem látok rajta semmi különöset, eszik, iszik rendesen, játszik is, az orvos holnapra adott időpontot, aztán meglátjuk. Mindenki azzal nyugtat, hogy nem ez lehetett az első denevér, amit elkapott (istenemsegítsmeg), de én akkor is aggódom. Azért csak figyelemmel kísérik ezeket a veszettség, stb. betegségeket, nem? Ha minden igaz 10 éve voltak az utolsó esetek, de akkor is...
2020. aug. 16. 19:39
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz miatta, tényleg érdemesebb lenne veszettség ellen beoltatni. Fôleg ha máskor is vadászhat denevérekre.
2020. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Írtam már egyszer hogy semmi nem lesz.

Leírom még egyszer.

Nyugi...

2020. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Kombinált oltást kapott. Mindenre beoltattam, veszettség, meg macskabetegségek. Remélhetőleg minden rendben lesz. Azt mondta az orvos, hogy a hazai denevérek nem veszettek.
2020. aug. 18. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!