Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám fésülés közben megharapo...

Cicám fésülés közben megharapott a kezemen a csuklómnál, rögtön fertőtlenítettem. Ez volt 3 napja, viszont most vettem észre, hogy az alkarom belső része felduzzadt a seb mellett és kicsit izomlázszerűen fáj ha feszül. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet ez? Az orvosomat sehogy nem érem el, csak a korona miatt lehetetlen hozzá bejutni, időpont nélkül be sem engednek a rendelőbe...

2020. aug. 26. 16:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy jobban vagy. :)
2020. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, örülök, hogy megoldódott. :)
2020. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Örülök hogy jól vagy, gondolom azóta már teljesen elmúlt :3


Szoktál adni a cicádnak jutalomfalatot miközben fésülöd vagy gondozod hogy ne legyen agresszív(?), és a kajára terelődik a figyelme közben. Van olyan cicafalat, úgy néz ki mint egy csoki és azt szokták nyalogatni miközben nyújtod neki.

Nem tudom hogy hívják azt a falatot, arra jó hogy eltereld a figyelmét és ne bántson.

2020. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Köszi, már szinte teljesen elmúlt minden :) Cicát sajnos nem érdekli semmilyen jutifali, se játék stb. :/ De azért próbálkozok majd, hátha :)
2020. szept. 7. 14:06
 45/45 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól vagy! :)

Megpróbálhatnád esetleg a szőrtelenítő kesztyűt, hátha azt jobban tűrné. :)

2020. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!