Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen „ember” mérgez meg...

Milyen „ember” mérgez meg macskákat?

Figyelt kérdés

Tegnap este temettem el a cicámat. Már nem lehetett rajta segíteni.


Délután körbejárom a környéket, és megmondom mindenkinek, hogy gondolkozzanak már el, mert lehet nem szeretni az állatokat, de az nem emberi megoldás, hogy megmérgezik a kutyákat, macskákat, madarakat – mert az egyik szomszéd felvilágosított, hogy itt ez gyakran előfordul.



2020. szept. 10. 11:24
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
49%

Sajnos temettem mar el en is emiatt cicamat ,lattam a hosszu es kinkeserves szenvedeset es a szivem szakadt meg miatta :(

Sosem tudtam megerteni hogy az ilyen ember miert teszi ezt ..de az biztos hogy pont ugyanazt a halalt kivanom az ilyen embernek is..

2020. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Ha biztos lennék abban ki tette, vasrúddal kopogtatnék annál a jóindulatú kedves emberhez. Jöhetnek a mínuszok de kegyetlenül végezném ki az ilyen szennyeket.
2020. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
én sem értem, miért kell ezt csinálni...azt elfogadom, hogy nem mindenki szereti a macskát, oké, de miért kell bántani?
2020. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos az emberi faj a legalja.

A leggonoszabb, legártalmasabb, legkegyetlenebb faj, sokszor szégyenlem hogy pont ebbe a fajba születtem.

Nagyon sajnálom a cicádat!

2020. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
igen, attól még hogy nem szereti a macskákat, nem kell bántani őket. én meg az embereket nem szeretem, akkor most sorozatgyilkos legyek vagy mi :D
2020. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
16%
emberi psziché egyes aspektusai.
2020. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
62%
Soha nem tudtam elképzelni valaki hogy mérgezhet meg egy állatot mármint hogy van szive meg gyomra hozzá.Én ezt nagyon dúrván büntetném.
2020. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
62%
Hozzátok dobtak be mérget, vagy kijárós macska volt?
2020. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyen ember aki állatot kínoz az egy elmebeteg.


Aki állatot ől az embert is ől.

2020. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%

Amelyiket zavarják.Egy macska nyílván senkit nem zavar, de amikor a környéken egy ember miatt túlszaporodnak (általában a nénik akik etetni etetik, beengedik, de ivartalaníttatni nem viszik..) az nagyon bosszantó. Évről évre egyre több van és az szenvedi kárát akinek semmi köze hozzájuk.


A sok kandúr folyton verekszik éjszaka. Visítanak, morognak, fújtatnak.

Vizelettel jelölnek ami főleg esőzéskor érezhető amikor feláznak a fa kerítések, kis házak, házak oldalai, föld, fű, virág ágyás.. Akinek van macskája az tudja mennyire gusztustalan, erős szaga van.

A tüzelő vagy párző nőstények szintén nagyon hangosak, nyávognak főleg éjszaka.

Kaparnak,marrnak, körmöt erősítenek mindenen amit érnek. Bele piszkítanak mindenbe. Gyerekek homokozójába is, el is ássák jó macska módjára.


Millió egy gond van velük ami miatt kártevőnek is minősíthetőek.Én nem tenném, de ettől függetlenül teljesen megértem.

Akinek szív ügye a macskája az ivartalanítsa és tartsa otthon, ne más kertjében. Aztán meg ha baja van mindenki más a hibás csak a kedves gazdi nem.

2020. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!