Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szeme megsérült,...

A macskám szeme megsérült, rendbe jön ez még? (LENT)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap macskám aki most ért abba a korba hogy tüzeljen hazajött és a szeme háromszorosára dagadt és bevéresedett.Nem arra vagyok kiváncsi hogy látni fog-e még vele hanem arra hogy vissza áll-e a normális méretébe.Azthiszem hogy harc közben szerezhette mert a hasa is tele van sebbel.Ja és még mit lehetne csinálni vele hogy elősegítsük a gyógyulását?Léccives segítsetek.Előre is köszi!:)
2010. aug. 10. 11:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
pl orvoshoz viszed és előjegyezteted ivartalanításra is..
2010. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz. Azért van.
2010. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én vörös kandúr cicám, aki már 1 éves múlt, kiscica korában játék közben kikapta a saját szemét. Vagy a testvérei. Ugyanolyan volt, mint a te cicádé, bedagadt, 3x akkora volt, majd' kiesett a helyéről. Rá se tudtam nézni majdnem. Aztán szépen visszahúzódott, és szürke maradt neki, nem lát vele, de 2x olyan virgonc, mint egy másik macsek. :) Szerintem ha megteheted, nézesd meg dokival, de szerintem nem lesz nagy baja.
2010. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszi a harmadik válaszolónak.
2010. aug. 10. 12:12
 5/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te most komolyan figyelmen kívül hagytál két választ, amik orvost javasoltak, és örvendezel egy harmadiknak, amiben valaki leírta, hogy az ő macskája belevakult ebbe, de átvitte és minden oké?...


Ezt csak én látom nem normálisnak?

Talán ha elvinnéd dokihoz, nem vakulna meg, lehetne tenni érte valamit. vagy neked ez nem számít?

Nem értelek, magyarázd el.

2010. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ne! tudod mit? Ne magyarázd el, nem vagyok rá kíváncsi mégsem.


Jobbulást a cicának!

2010. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
El is magyarázom, valakinek tudod nincs 20 ezer forintja hogy ránézzen az állatorvos és azt mondja hogy nem tud vele mit kezdeni!Jártam már így hogy a kutyám epilepsziás rohamot kapott, siettünk vele az állatorvoshoz és azt mondta hogy majd megáll és nem fog rángatózni.Ez került 5 ezer forintomba!Hogy ránézett és ennyit mondott hogy majd megáll ne ijedjek meg!Nagyon nincs kedvem az ablakon kidobni 20 ezer forintot hogy megmondja ezzel nem lehet mit kezdeni!
2010. aug. 10. 12:26
 8/32 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz könyörgöm!!!!SZEGÉNY CICUS:-S
2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nincs kedved pénzt adni azért, hogy azt mondja, nem tud mit tenni. Hol itt a buktató? Ott, hogy talán tud tenni valamit! Honnan tudod, hogy nem tud?

Az meg miért válall állatot, aki kilógó szemmel nem tudja orvoshoz vinni? Jobb helyen lehet részletben fizetni a kezelését. Akinek állata van, az nem hagyhatja kifolyó szemmel, mert neki nincs 20 ezer forintja. Az állat ezt nem érti meg, csak azt, hogy nem segítenek rajta.

2010. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mélyebben elmagyarázom,Vidéken lakunk!Egy állatorvos van itt,a többi 100 km-el arrébb és tudja hogy csináljon pénzt!mivel ha sürgős a helyzet inkkább ide viszik és nem utaznak 100km-t arrébb, én is aggódok a cicámért de nem tudok vele mit kezdeni!Erre nincs pénzem!Lehet városba ingyen van az állat orvos vagy olcsóbban de erre nincs pénzem!
2010. aug. 10. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!