Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szeme megsérült,...

A macskám szeme megsérült, rendbe jön ez még? (LENT)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap macskám aki most ért abba a korba hogy tüzeljen hazajött és a szeme háromszorosára dagadt és bevéresedett.Nem arra vagyok kiváncsi hogy látni fog-e még vele hanem arra hogy vissza áll-e a normális méretébe.Azthiszem hogy harc közben szerezhette mert a hasa is tele van sebbel.Ja és még mit lehetne csinálni vele hogy elősegítsük a gyógyulását?Léccives segítsetek.Előre is köszi!:)
2010. aug. 10. 11:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20 ezerért megműtik a szemét és még ivartalanítják is ... inkább tekerd ki a nyakát, akkor legalább nem szenved sokáig :S
2010. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Könyörgöm ti mit tennétek?A gyerekednek adnád a kaját vagy a macskának?De ti ezt a hülye fejetekkel nem értitek meg!
2010. aug. 10. 12:31
 13/32 anonim ***** válasza:
én speciel zsíros kenyér és víz diétán vagyok, ha a kutyám beteg....a 100 km-es szöveg enyhe túlzás...ha meg megírnád, hol a francba laksz, ajánlanánk közelben olcsó állatorvost
2010. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Jolvan,nem azért tettem fel a kérdést hogy elvigyem-e az állatorvoshoz vagy ne, hanem azért hogy én itthon magam mit tudok tenni érte.3 napja olyan a szeme azóta már nem annyira vére és lejjebb is ment a dagadás, de én arra vagyok kiváncsi hogy ez annyira rendbe jön-e magátol hogy normális életet éljen...bocs az előző kommentekér de egy kicsit ideges lettem
2010. aug. 10. 12:34
 15/32 anonim ***** válasza:

A hóülye fejemmel én felmérem a helyzetet, és azt mondom, kell a pénz hiteltörlesztésre/iskolakezdésre/stb., úgyhogy nem lesz macska, mert nem tudom biztosítani az ellátását! Egyszerűen nem tudom válallni! Ezt te a "hü.lye fejeddel" nem tudtad felfogni és egyszer hangosan kimondani?


Amúgy meg ez a vidék duma állandóan... ezzel nem lehet magyarázni dolgokat, annyi vidéki ír ide, hogy nincs orvos, vagy csak egy van, és ahhoz nem lehet/nem meri vinni...

Istenem, hát akkor nem kell állatot tartani, de EZ így nem állattartás, hogy arra apellálunk, hogy bár most a macskának kilóg az egyik szeme és majdnem biztosan megvakul, egy random válaszolónak ezt túlélte a macskája, úgyhogy minden oké.


Aki szerint ez normális eljárás, az beteg!


Én se aranytálból itatom a macskám, és nem az ágyamban altatom, de 3 évet vártam a helyzetem rendeződésére, mielőtt bevállaltam, mert csak így érdemes.


A hülye fejem, tudom...

2010. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedést,amugy lehet a 100km tulzás de nem élhet a család zsíros kenyéren.Nem engedhetjük meg magunknak az állatorvost!Ezzel mostmár légyszives legyen mindenki tisztában.
2010. aug. 10. 12:37
 17/32 anonim ***** válasza:

Ezt hamarabb kellett volna észrevenni. "Nem engedhetjük meg az állatorvost". Igen, tehát a MACSKÁT nem engedhetitek meg.

Ez van, nézd végig, ahogy szegény megvakul. Segítenék, főleg, ha itt laksz valamerre, de nekem is a saját állataimra van félretéve a pénzem (1 kutya, 1 macska).

2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
De amugy tudod én ugy vagyok hogy a macska kivan zárva a lakásbol,ha a szomszédnak születik egy a srácok már azért sírnak.És vidéken csak ugy hullanak el a macskák sajnos:( De nem tudok vele mit kezdeni.elszöknek,verekednek stb.
2010. aug. 10. 12:49
 19/32 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok, nekünk sincs túl sok pénzünk, de ha muszáj, akkor elviszem a macskámat dokihoz. mert az állattartásban ez is benne van, hogy ha baja van, akkor igen is el kell vinni orvoshoz! persze nem minden apró kis bajjal, de ez egy elég komoly sérülés! és nem hiszem, hogy több ezer forintot elkérne a doki, ha megnézné a szemét!


mindenkinek arra van pénze, ami fontos neki...... neked a macskád nem fontos.....

2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ha ivartalanítva lenne a macska, akkor nem szökne és nem verekedne
2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!