Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szeme megsérült,...

A macskám szeme megsérült, rendbe jön ez még? (LENT)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap macskám aki most ért abba a korba hogy tüzeljen hazajött és a szeme háromszorosára dagadt és bevéresedett.Nem arra vagyok kiváncsi hogy látni fog-e még vele hanem arra hogy vissza áll-e a normális méretébe.Azthiszem hogy harc közben szerezhette mert a hasa is tele van sebbel.Ja és még mit lehetne csinálni vele hogy elősegítsük a gyógyulását?Léccives segítsetek.Előre is köszi!:)
2010. aug. 10. 11:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy igazatok van hogy el kéne vinni a macskát de viszon az ivartalanítást unorító dolognak tartom,a macska nem él semmiért, csak azért hogy minkert szeressen egyen aludjon a negyedik dolog pedig a tüzelés, ha ezt az örömöt is elvesszük tőle akkor nincs miért nagyon értelme élni szerintem.
2010. aug. 10. 13:25
 22/32 anonim ***** válasza:

Mondod te, aki épp a látását veszélyezteted... Anélkül si eléggé oda lesz neki téve... Az ivartalanított cicák tovább élnek és egészségesebbek, kisebb esélyük van balesetet szenvedni, mert nem csavarognak...

A macskákban (állatokban) pedig a kölykedzésre ösztön van, nem élvezetből csinálják, sőt, a lánymacskának konkrétan fáj a szex...

2010. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Najó ugy döntöttem elviszem,viszont van egy olyan gyanum hogy nemtud vele semmit sem csinálni mert szerintem kifolyt a szeme:=(
2010. aug. 10. 13:29
 24/32 A kérdező kommentje:
Jó oké nem akarok veszekedni az ivartalanításrol az én véleményem de ha csak annak élnek hogy minket tegyenek boldoggá akkor az nem élet.Inkább élnék élményekkel dús, rövid életet.Mint unalmas hosszu életet
2010. aug. 10. 13:31
 25/32 A kérdező kommentje:
Na mindegy az a lényeg hogy megyek a dokihoz majd ő megmondja mit kéne tennem:(
2010. aug. 10. 13:32
 26/32 anonim ***** válasza:
ja, baromira boldog a macska, hogy orrba-szájba tüzel és évi 2-3 almot lehoz és a kölykök kiszívják az életerejét is....
2010. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

OK jó döntés. Az ivartalanítás a te dolgod, kérdezz rá a dokinál, hogy jó lenne-e, vagy miben jó/ miben káros.


A szemem miatt viszont mindenképp jó döntést hoztál. Ha a látása nem is áll helyre, azt a szemet helyre kell hozni, fertőtleníteni, sebet varrni, különben most jönnek a legyek, beköpik, férges lesz, büdös, gennyes, és tudnék még szép jelzőket pakolgatni ide... Biztosan fájdalmas is neki, mindenképp segítségre van szüksége.

A részletfizetésre rákérdezhetsz, mifelénk már van, pedig nem az ország legfejlettebb megyéjében élünk :S

Vagy ahogy gondolod.


Remélem, rendbe jön a makka.

2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Haza is jöttünk, nem csináltak vele sokmindent, azt mondták 2-3 óra mulva mennyünk vissza és addigra megmonják mit lehetne vele csinálni:S Az utolsó elötti kommentelővel pedig nem értek egyet hiszen ha mi emberik is gyereket szülünk lehet kiszívják az életerőnket, de annál szebb dolog nincs az életben:)
2010. aug. 10. 13:56
 29/32 anonim ***** válasza:

de a macskáknak nem öröm a párzás!


Fáj NEKIK! Nem örömből csinálják!

2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
legalább ne kamuzz, 20 perc alatt megjártad a dokit, a szomszéd házban van....szánalmas
2010. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!