Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szeme megsérült,...

A macskám szeme megsérült, rendbe jön ez még? (LENT)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egyik nap macskám aki most ért abba a korba hogy tüzeljen hazajött és a szeme háromszorosára dagadt és bevéresedett.Nem arra vagyok kiváncsi hogy látni fog-e még vele hanem arra hogy vissza áll-e a normális méretébe.Azthiszem hogy harc közben szerezhette mert a hasa is tele van sebbel.Ja és még mit lehetne csinálni vele hogy elősegítsük a gyógyulását?Léccives segítsetek.Előre is köszi!:)
2010. aug. 10. 11:59
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Tudod hogy hol lakok???Ősi az a neve!" km nincs az egészz falu keress rá nyugodtan térképen!Keress egy olyat hogy Sziget utca!Na ott lakok én!Az állatorvos meg kb 2 utcával arrébb a házában a rendelőben!!!Nagyon elegem van már hogy azt sem tudod hol voltam de már baszogatsz!Ez nem város ahol a dugótol nem bírsz elmenni 30 PERC alatt!!!Ja és hogyha érdekel még autónk sincs!Házszámot talán kérsz???
2010. aug. 10. 14:18
 32/32 A kérdező kommentje:
Innentöl szeretném lezárni a kérdést mert nem kérek több kommentet!Akivel az elején veszekedtem annak nagyon köszönöm hogy végülis kiharcolta hogy dokihoz menjek vele nekik szép napot:) Aki meg megpróbált szemétkedni az maradjon csöndbe.Ugyhogy lécci innen ne irjatok kommentet.Ja és akivel az ivartalanításról "veszekedtem" szintén szép napot/hetet kívánok:)
2010. aug. 10. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!