Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális egy Ragdoll...

Az normális egy Ragdoll kölyökcicánál, hogy nem akar kézben/ölben lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 hetes kandúr Ragdoll cicám, néhány napja hoztuk el a tenyésztőtől. Eleinte nagyon bújós volt, elaludt rajtam, folyamatosan mászott rám, most viszont az elmúlt 2-3 napban egyáltalán nem akar rám feküdni és nyávog, ha a kezembe veszem. A tenyésztő sokat foglalkozott velük, sokat volt ott is kézben, szóval nem idegen dolog ez számára. Azt olvastam, hogy rongybabák, elengedik magukat ha kézbe kerülnek, de most ennek épp az ellenkezőjét tapasztalom. Pont azért is választottam ezt a fajtát, mert azt írták, hogy annyira bújnak. Ugye nem én vagyok ilyen szerencsétlen?:(

Ragdoll tulajdonosoktól kérdezem, hogy volt-e nektek hasonló tapasztalatotok, valamint mit lehet tenni ez ellen, ha ez nem normális viselkedés? Hogy érjem el hogy újra ölcica legyen? Vagy túlgondolom és csak várnom kellene amíg nagyobb nem lesz?

Nagyon szépen köszönök minden tapasztalatot és tanácsot!❤️



2020. nov. 11. 15:09
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük!:) Ugyanezt kívánjuk neked is, legyenek boldog, hosszú életű és egészséges cicáid!:)
2020. nov. 12. 17:53
 22/43 A kérdező kommentje:
20as, örülök, hogy ilyen szerencsés ember vagy!:D
2020. nov. 12. 17:56
 23/43 Mónika789 ***** válasza:
Igen, minden cica más természetű, van akinek könnyebben megy a beszoktatás, van, akinek nehezebben! A végeredmény a lényeg, a cica érezze jól magát nálad, szeressen téged, szokjon hozzád! Igen néha picit noszogatni kell őket, de megéri! :)
2020. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Abszolút!:)
2020. nov. 12. 20:44
 25/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem hittem, hogy magyarázatra szorul: nálam fajtiszta=fajtatiszta! --> Amikor a hülye röhög a nála jóval értelmesebbeken, az mindig külön vicc. :D Ugye tudod, hogy a fogalmakat nem te alkotod, és nem nekünk nem esett le, hanem magadat röhögtetted ki azzal, hogy ennyivel sem vagy tisztában. :) Hidd el, mindenkinek leesett, hogy egy óriási idióta vagy, aki nem tudja mi a különbség ingó firma és fingó Irma közt.
2020. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
92%
Ez hatalmas volt, utolsó! :D
2020. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Mónika789 ***** válasza:
7%
Kedves 25-ös! Lehet, hogy én idióta vagyok, de vállalom, mert az ilyen fórumokon, úgy érzem nem kell gyógypedezni, mert akinek szánom a választ megértette mit szeretnék mondani! Gyógypedezni neked kellett volna, elnézést, ne haragudj, de még szerencse, hogy itt vagy te, a nagy megmondó, aki mindent helyretesz! Gratulálok, Te vagy a legjobb! :D :D mit is kezdenénk nélküled???
2020. nov. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Mónika789 ***** válasza:
7%
Ja még egy magyarázat neked kedves 25-ös! Gyógyped=gyógypedagógia! Nehogy megint fogalomzavar lépjen fel! :D :D :D
2020. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
92%
Fogalomzavarban te szenvedsz kedvesem, a gyógypedagógiáról pedig szerintem legalább annyira fingod sincs, mint a macskákról. Ne használj olyan szavakat, amiknek nem tudod a jelentését! Mellesleg nézz már magadra, szinte mindenki hasznavehetetlennek tartja a te okoskodásodat!
2020. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Mónika789 ***** válasza:
7%
Azért kíváncsi leszek, mikor állítod már le magad? :D
2020. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!