Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális egy Ragdoll...

Az normális egy Ragdoll kölyökcicánál, hogy nem akar kézben/ölben lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 hetes kandúr Ragdoll cicám, néhány napja hoztuk el a tenyésztőtől. Eleinte nagyon bújós volt, elaludt rajtam, folyamatosan mászott rám, most viszont az elmúlt 2-3 napban egyáltalán nem akar rám feküdni és nyávog, ha a kezembe veszem. A tenyésztő sokat foglalkozott velük, sokat volt ott is kézben, szóval nem idegen dolog ez számára. Azt olvastam, hogy rongybabák, elengedik magukat ha kézbe kerülnek, de most ennek épp az ellenkezőjét tapasztalom. Pont azért is választottam ezt a fajtát, mert azt írták, hogy annyira bújnak. Ugye nem én vagyok ilyen szerencsétlen?:(

Ragdoll tulajdonosoktól kérdezem, hogy volt-e nektek hasonló tapasztalatotok, valamint mit lehet tenni ez ellen, ha ez nem normális viselkedés? Hogy érjem el hogy újra ölcica legyen? Vagy túlgondolom és csak várnom kellene amíg nagyobb nem lesz?

Nagyon szépen köszönök minden tapasztalatot és tanácsot!❤️



2020. nov. 11. 15:09
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. nov. 13. 14:44
 42/43 anonim ***** válasza:
96%
Én csak a cicát sajnálom.. Szaporító kezei közül egy tudatlan, erőszakos """gazda""" kezei közé került.
2020. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
98%
Dettó... Amúgy kamu szaga is van az egésznek, ugyanis nincs állatorvos, aki arra biztatna, hogy legyen az ember erőszakos egy állattal, pláne kölyökkel. De ha megnézed, ugyanaz a 2 ember rajongja itt körbe egymást, akikről már kezdem én is azt hinni, hogy ugyanaz az ember, mint maga a kérdező (még stílusuk is hasonló).
2020. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!