Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Eltűnt a macskám, mi...

SOS! Eltűnt a macskám, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Benti cicus és ő a mindenem. Ki mentem zuhanyozni és mire vissamentem a szobámba sehol nem találtam. Annyira kétségbe vagyok esve. Megnéztem mindenhol, zötgettem neki kaját, kitettem a játékait. Fél órája sehol nincs. Ajtók minden zárva van így nem tudom hova bújhatott. Próbáltam hívni is de semmi. Soha nem tűnt még el ennyi időre. Hófehér lány cicus. Egyszerűen nem értem hova tűnhetett, mikor minden ajtó és ablak csukva volt. Nálatok volt ilyen? Nagyon remélem előkerül.

2020. dec. 5. 21:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
kicsit lenyugodtam mert lehet megszokta érezni mikor ideges és feszült vagyok és ez voltam sajnos ma. ilyenkor van hogy elbújik de kisidőkre csak. nevére még nem hallgat. inkább csak cica cicc re. de most ez se jön be. most ülök épp azágyamon csendben hátha mehallok valami neszt. egy ideje nincs sajnos zaj.
2020. dec. 5. 21:41
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudott kiszökni, akkor meg kell lennie.


Egyszer hasonló eset volt velem is, akkor az ágy alá volt bebújva. Se a kajászacskó zörgésére, se lézerre, semmire nem jött elő, mikor kerestem. Aztán néhány perc múlva kibújt az ágy alól.

2020. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elaludt valahol.

Szeretik a sötét meleg helyeket

Ha éhes lesz előjön.

2020. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Előjött már?
2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyszer a cicánk 12 órára tünt el, mikor legelőször hazahoztuk.

A szekrény tetején egy dobozban találtuk meg.

2020. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el! Végre előjött. istenem mennyire megkönnyebult voltam akkor. Pont ahogy gondoltam, bekúszott valahogy az elmozdíthaatlan szekrény mögé, pedig 2x is megnéztem ott de akkor valószínúleg teljesen bebújt. Most itt van az ölemben. :) annyire stresszeltem :D..
2020. dec. 5. 22:22
 17/26 A kérdező kommentje:
egyszer csak azt látom hogy a szekrény oldalánál jött ki.
2020. dec. 5. 22:23
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer három kiscicám tűnt így el. Akkor derült ki számomra, hogy a mosdókagyló lábazata hátulról üreges. :) De amúgy is hihetetlen mértékben képesek álcázni magukat. Aludt már cirmos macskám ablakpárkányon, virágcserépben, yukka szára köré tekeredve. Őt is órákig kerestem, mire meglett.
2020. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, párom felhívott halál idegben hogy kiengedtem a macskát nincs meg, hogy lehetek ilyen felelőtlen... bebújt az egyik kuckója sarkába hogy nem lehetett látni belepillantva, és leszarta a hívogatást, úgy aludt. :)


De én is kerestem már így a másik macskánkat, ő egy ledobott póló alá bújt be, és megvetően végignézte, hogy mit szólongatom, ő aludna. :))

2020. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eltűnt a napokra amikor anyám pakolta el a ruhát ott dekkolt a szekrénybe... Nem vettem észre mert nem zárt rendesen a szekrényajtó nekem meg bakker eszembe se volt h a majom majd oda megy
2020. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!